курси підвищення кваліфікації: 100 із 100

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Курси підвищення кваліфікації: 100 із 100

В ЦНТУ вручили сертифікати групі випускників курсів підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмою запобігання корупції та забезпечення доброчесності. ЦНТУ став лише одним із шести ЗВО України, які виграли конкурсний відбір на проведення курсів за цієї програмою на замовлення Національного агентства України з питань державної служби. Тепер курси підвищення кваліфікації, розроблені фахівцями ЦНТУ, можна знайти на «Порталі управління знаннями» НАДС.

Як повідомлялось ранішена сайті університету, Центральноукраїнський національний технічний університет виграв конкурс на виконання державного замовлення з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у питаннях запобігання корупції та забезпечення доброчесності. Причому, як зауважив ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний, це вже не перший приклад освітньої співпраці нашого навчального закладу із Національним агентством України з питань державної служби. ЦНТУ декілька сезонів проводив курси підвищення кваліфікації державних службовців та організовував для держслужбовців навчання у магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на замовлення НАДС.

У вищезгаданому конкурсі взяло участь понад 200 закладів вищої освіти України. Лише 20 з них отримали право організувати курси підвищення кваліфікації за короткостроковою програмою запобігання корупції та забезпечення доброчесності, й лише шість ЗВО перемогли у конкурсі на проведення довгострокових відповідних курсів для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, повідомив проректор ЦНТУ з наукової роботи, професор Олександр Левченко. Центральноукраїнський національний технічний університет опинився серед переможців конкурсного відбору за обома категоріями.

Курси підвищення кваліфікації державних службовців за програмою запобігання корупції та забезпечення доброчесності проходили на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності. Як розповіла доцент кафедри ЕМКД Оксана Сторожук, фахівці кафедри самі розробили навчальну програму курсів та підсумкове кваліфікаційне тестування.

Після того, як ЦНТУ виграв конкурс на організацію таких курсів, кафедра ЕМКД провела рекламну компанію у соціальних мережах, крім того, університет надсилав листи до установ, організацій та територіальних громад Кропивницького та області із запрошенням співробітникам організацій підвищити кваліфікацію. Таким чином набрали 100 слухачів курсів – це максимальна кількість учасників за умовами конкурсу від Національного агентства України з питань державної служби.

Як вже згадувалось, курси підвищення кваліфікації за програмою запобігання корупції та забезпечення доброчесності були двох типів: короткострокові та довгострокові (90 годин, три кредити ЄКТС). Відповідно, тривали обидві програми майже півтора місяці, й протягом дії програми відбулось декілька випусків слухачів курсів.

Курси підвищення кваліфікації проходили представники Кропивницької міської ради, Управління державної служби якості освіти у Кіровоградській області, Головного управління статистики у Кіровоградській області, Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, Господарського суду Кіровоградської області, Кропивницької митниці, Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області, а також представники територіальних громад.

Даний проект співпраці ЦНТУ із Національним агентством України з питань державної служби завершено, але курси підвищення кваліфікації за програмою запобігання корупції та забезпечення доброчесності мають перспективу продовження.

Навчальна програма розроблених кафедрою ЕМКД курсів та кваліфікаційне тестування пройшли схвалення, були затверджені Національним агентством України з питань державної служби, та розміщені на «Порталі управління знаннями» НАДС. Це – освітня платформа для професійного навчання державних службовців, а також посадових осіб місцевого самоврядування, за допомогою якою зацікавлені особи обирають собі потрібні програми навчання, стажування чи підвищення кваліфікації.

Тепер держслужбовці, яким потрібно підвищити кваліфікацію за програмою запобігання корупції та забезпечення доброчесності можуть знайти на порталі НАДС відповідну програму ЦНТУ, прочитати опис та параметри програми, а далі їм потрібно вже звертатися до ЦНТУ із питанням, як записатися на цей курс. Таким чином, на кафедрі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності не безпідставно сподіваються на продовження навчання держслужбовців за цією програмою підвищення кваліфікації. При значному попиті, – а 100% заповнення місць за спільним із НАДС проектом курсів свідчить про неабиякий попит у нашому регіоні на таку програму навчання – курси підвищення кваліфікації щодо запобігання корупції та забезпечення доброчесності працюватимуть на постійній основі.

Як зазначив професор Олександр Левченко, Центральноукраїнський національний технічний університет має великий досвід розробки та організації курсів підвищення кваліфікації, тож, університет розраховує на розширення напрямків співпраці з державними установами, органами місцевого самоврядування та територіальними громадами Кропивницького й Кіровоградської області.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.