вчена рада цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Вчена рада ЦНТУ

У понеділок, 20 грудня відбулось останнє у 2021 календарному році засідання Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету. У порядку денному три питання: про роботу центру якості освіти, про університетську систему підвищення професійної кваліфікації та про організацію вступної кампанії прийдешнього року. Також Вчена рада затвердила правила прийому до ЦНТУ на 2022 рік.

На початку грудневого засідання Вченої ради ректор Центральноукраїнського національного технічного університету, професор Володимир Кропівний вручив атестат професора професорці кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ Єлизаветі Мелешко та диплом кандидата наук старшому викладачеві кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Олександру Улічеву.

Також ректор вручив грамоти – до Дня енергетика, 22 грудня – представникам кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту ЦНТУ: доцентові кафедри ЕТС та ЕМ Катерині Петровій, професорові кафедри ЕТС та ЕМ Сергію Серебреннікову, доцентові кафедри ЕТС та ЕМ Олександру Козловському.

З нагоди ювілею почесною грамотою ЦНТУ нагороджений професор кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Юрій Малаховський.

Відповідно до порядку денного, керівник методично-організаційного відділу університету Олена Голик доповіла про роботу центру якості освіти та результати опитування здобувачів вищої освіти ЦНТУ.

Керівник центру заочної та дистанційної освіти ЦНТУ Олександр Лізунков розповів про формування в університеті внутрішньої системи підвищення професійної кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Керівник центру довузівської підготовки ЦНТУ Андрій Тихий повідомив про організацію проведення приймальної кампанії в 2022 році. Також Вчена рада ЦНТУ затвердила правила прийому до університету на 2022 рік.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.