новий рік 2022: вітання ректора

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Новий рік 2022: вітання ректора

 

Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти!

Добігає завершення складний і виснажливий 2021 рік. Цей рік приніс нам чимало випробувань та завдав тяжких втрат нашій університетській родині. З іншого боку, 2021-й став роком змін та інновацій, які впливатимуть на майбутнє університету. В університеті триває оптимізація структурних підрозділів, проводяться кадрові зміни, розпочалась модернізація системи управління. Всі ці зміни потрібні для того, щоб забезпечити університету конкурентоздатність та сталий розвиток.

Відчуваючи підтримку один одного, ми обов’язково досягнемо поставлених цілей. Сердечно вдячний вам за співпрацю, щиру підтримку, за спільне прагнення працювати на благо нашого університету та України!

Традиційно ми сприймаємо Новий рік не лише як свято, а й як своєрідний контрольний рубіж, точку відліку. Ми усі чекаємо від нового року гарних подій, нових досягнень, втілення в реальність всіх планів, приємних новин. Хай здійсняться ваші добрі мрії та всі мудрі задумки в ім’я процвітання нашого університету!

Від імені ректорату Центральноукраїнського національного технічного університету вітаю вас та ваших рідних із різдвяними та новорічними святами! Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, успіхів у праці та навчанні, добра й любові, добробуту, родинного затишку, наснаги, невичерпної енергії, миру та процвітання! Нехай новий 2022 рік дарує вам здійснення мрій та новорічних бажань, а символ нового року: Тигр, допомагає вам реалізувати усі ваші плани!

З Новим щасливим 2022 роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою,

ректор Центральноукраїнського національного технічного університету Володимир Кропівний


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.