підтримайте бібліотеку книгами

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Підтримайте бібліотеку книгами

В Центральноукраїнському національному технічному університеті, за сприяння профспілки та бібліотеки навчального закладу, розпочалась благодійна акція «Є! Підтримай бібліотеку». Умови акції прості: будь-який викладач, співробітник або студент ЦНТУ може порадувати бібліотеці, якщо, звісно, матиме таке бажання, книгу, придбану за рахунок коштів, отриманих ним в рамках програми «єПідтримка» за вакцинацію від COVID-19. Перші книги вже надійшли до бібліотеки.

Ідея полягає у тому, що не всі викладачі, співробітники чи студенти ЦНТУ встигнуть витратити «вакцинаційну» 1000 грн. за чотири місяці.

Як відомо, перелік товарів чи послуг, які можна оплатити карткою єПідтримки, обмежений. Це залізничні або авіаквитки квитки в межах України, квитки до кінотеатрів, театрів, музеїв, виставкових центрів, концерти, спортзали та книжкові магазини (особам старше 60-ти років також можна купляти ліки).

Припустимо, ви не плануєте зараз подорожувати Україною. Й ви бачите, що не встигнете за відведений проміжок часу витратити усю суму власної єПідтримки на кіно, театри, музеї чи концерти. Тоді чому б у такому випадку не придбати за рахунок єПідтримки хоча б одну книгу для бібліотеки свого університету? Звісно, участь у акції абсолютно добровільна.

Як визначитися із тематикою книг, якщо ви згодні долучитися до акції «Є! Підтримай бібліотеку»? Співробітники бібліотеки допоможуть із цим питанням. На думку директора бібліотеки Центральноукраїнського національного технічного університету Вікторії Євміної, якщо викладач виявить бажання придбати для бібліотеки наукову чи навчальну літературу, то він сам знає які саме книги потрібні за тією чи іншою дисципліною, й зможе зробити замовлення самостійно. Або можна звернутися до бібліотеки, де вам нададуть перелік майданчиків для придбання книг та орієнтовний перелік бажаної літератури.

Зараз багато книжкових інтернет-магазинів пропонують безкоштовну доставку при замовленні книг за кошти єПідтримки. Або можна «об’єднувати» замовлення в одному магазині для того, щоб економити на доставці.

Не обов’язково це має бути наукова чи навчальна література, абонемент художньої літератури також потребує нових, популярних книг.

Саме такого плану перші дві книги отримала у подарунок бібліотека Центральноукраїнського національного технічного університету: всесвітньовідому антиутопію «1984» англійського письменника Джорджа Орвелла та ілюстровану збірку лекцій «Теорія всього» англійського фізика Стівена Гокінга.

Дана акція триватиме до тих пір, поки діятиме програма єПідтримки. Долучитись до акції може будь-хто, хто виявить таке бажання.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.