вручення дипломів магістрів в цнту під час воєнного стану

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Вручення дипломів магістрів в ЦНТУ під час воєнного стану

Без урочистостей, без святкових атрибутів, із вшануванням полеглих захисників. Вчора в Центральноукраїнському національному технічному університеті вручили дипломи випускникам магістратури кафедри економіки та підприємництва. Це перше колективне вручення дипломів в нашому університеті з початку війни.

Як розповів завідувач кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ, доктор економічних наук Володимир Зайченко, ці випускники магістратури мали отримати свої дипломи ще по завершенню зимової сесії – наприкінці січня 2022 року. Але тоді цьому завадило посилення карантину внаслідок погіршення в Україні епідеміологічної ситуації. Виходити з карантину університет мав наприкінці лютого. Вручення дипломів «зимовим» випускникам магістратури кафедри економіки та підприємництва запланували на п’ятницю, 25 лютого. Офіційно, з урочистостями. А вранці 24 лютого розпочалось вторгнення загарбників до України…

Після завершення вимушених канікул випускники магістратури зимової сесії 2022 року могли отримати (й отримували) свої дипломи на кафедрах. Проте, як розповідає Володимир Зайченко, випускники магістратури кафедри економіки та підприємництва все ж вирішили зібратися разом на вручення дипломів. «Кафедра не наполягала на зборах, але самі випускники виявили таке бажання, – говорить завкафедрою економіки та підприємництва ЦНТУ. – Ніхто не знає, як складеться доля через місяць, або через рік. Вони вирішили зараз зібратися навіть попри війну, зберегти згадку про навчання, про кафедру, про випуск». Таким чином, це захід став першим колективним врученням дипломів в ЦНТУ під час воєнного стану.

Випускників магістратури привітали декан економічного факультету ЦНТУ, професор Наталія Шалімова та професор кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ Марина Семикіна.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.