воєнному стану – спрощена вступна кампанія

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Воєнному стану – спрощена вступна кампанія

Наприкінці минулого тижня Верховна Рада України внесла зміни до порядку вступу до закладів вищої освіти під час війни. Цього року зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме у вигляді єдиного мультипредметного онлайн-тесту, складати який можна буде навіть за кордоном. Центральноукраїнський національний технічний університет також видозмінює курси підготовки до ЗНО.

Як зазначає керівник Центру довузівської підготовки ЦНТУ Андрій Тихий, ЗНО в режимі онлайн передбачає використання комп’ютерної техніки, тому цього року, скоріш за все, Український центр оцінювання якості освіти обиратиме для проведення ЗНО такі навчальні заклади, які зможуть забезпечити онлайн тестування.

Мультипредметний онлайн-тест – по 20 питань з української мови, історії України та математики, визначається для усіх спеціальностей при вступі до бакалавріату. Він запланований на липень 2022 року. Складати мультипредметний онлайн-тест також можна буде за кордоном: в посольствах та консульствах України. Безпосередній «Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році» буде розроблено фахівцями Міністерства освіти і науки України та затверджено рішенням Кабінету Міністрів.

Як повідомив керівник Центру довузівської підготовки ЦНТУ Андрій Тихий, зараз фахівців Центру коригують програму підготовчих курсів таким чином, щоб наблизити програму до формату мультипредметного тесту «українська мова-історія-математика». Фактично, до тестування залишається ще три місяці: квітень, травень, червень. Абітурієнти ще можуть записатися на курси та підготуватися до ЗНО 2022. Зауважимо, що зараз курси працюють лише онлайн, в дистанційному форматі.

Подальшу інформацію щодо вступної кампанії 2022 року ми будемо повідомляти коли з’являтимуться відповідні новини.

Детальну інформацію про курси підготовки до ЗНО можна отримати у Центрі довузівської підготовки ЦНТУ за телефонами: (0522) 55-50-18, (095) 202-92-45 (Viber/Telegram). Поштова скринька cdp_pk@kntu.kr.ua


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.