засідання вченої ради цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Засідання Вченої ради ЦНТУ

31 березня відбулось планове засідання Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету. Головні питання засідання, яке проходило в режимі відео-конференції, – організація трудових відносин та освітнього процесу у навчальному закладі під час воєнного стану. Зокрема, визначено, що весняний семестр триватиме до 4 червня; літня сесія – з 6 по 30 червня 2022 року. Цьогорічні випускники, які з об’єктивних причин не встигнуть влітку захистити кваліфікаційну роботу, матимуть можливість захиститись до кінця 2022 року.

Університет працює, колектив поводить себе організовано, патріотично, достойно, зазначив у своєму виступі на початку засідання Вченої ради ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний: «Університет приймає багато переселенців, десятки викладачів стали волонтерами. Зроблено дуже багато, але ніхто з наших працівників не хизується тим, що зроблено».

Звичайно, найбільші втрати на війні – людські життя. Вчена рада вшанувала хвилиною мовчання пам’ять студента факультету автоматики та енергетики ЦНТУ Володимира Петленка, який загинув, захищаючи Батьківщину.

Щодо організації роботи Центральноукраїнського національного технічного університету в період воєнного стану: освітній процес відновлено ще 14 березня, навчання здійснюється в дистанційному форматі. Двічі на тиждень Міністерство освіти та науки України проводить наради з керівниками закладів вищої освіти, пояснюючи актуальні проблемні питання. За словами ректора ЦНТУ, головне питання зараз – фінансування освіти, це спільна проблема для усіх навчальних закладів України. В ЦНТУ розроблюються та впроваджуватимуться заходи економії.

Проректор з науково-педагогічної роботи ЦНТУ, професор Андрій Кириченко доповів Вченій раді про організацію освітнього процесу та атестацію здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану. Зокрема, визначено графік весняного семестру (до 4 червня), літньої сесії 2022 року (з 6 по 30 червня), та ключові дати іспитів та/або захистів кваліфікаційних робіт для здобувачів освіти 1-3 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури, 4-го курсу бакалаврату та випускного курсу магістратури, відповідно. Деталі щодо графіків можна дізнатися у деканатах факультетів ЦНТУ.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.