у кропивницькому працюватиме безкоштовна амбулаторія

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


У Кропивницькому працюватиме безкоштовна амбулаторія

На базі гуртожитку Центральноукраїнського національного технічного університету готується відчинити свої двері медична амбулаторія міжнародної гуманітарної християнської організації «Сумка Самарянина» (Samaritan's Purse). Лікарі: кардіологи, травматологи, фахівці широкого профілю екстреної медицини надаватимуть допомогу безкоштовно.

Гуманітарна християнська організація «Сумка Самарянина» заснована в 1970 році, в 1977 році було створено «Всесвітню медичну місію» – медичний підрозділ організації, який безпосередньо опікується розгортанням та роботою місіонерських лікарень. На початку 2020-х років «Сумка Самарянина» працювала в понад 100 країнах світу, надаючи допомогу людям, які стали жертвами війни, стихійного лиха, епідемії тощо.

Минулого тижня представники організації «Сумка Самарянина» зустрілись із ректором ЦНТУ Володимиром Кропівним та обговорили можливості відкриття на базі нашого навчального закладу медичної амбулаторії. Для розміщення амбулаторії було запропоновано приміщення першого поверху гуртожитку №1 ЦНТУ, де свого часу працював університетський санаторій-профілакторій, та територію між гуртожитками №1 та №2.

Розпочати роботу амбулаторії планується вже цього тижня.

В новоствореному медичному закладі працюватимуть іноземні фахівці (спілкуватися з пацієнтами їм допомагатимуть українці-перекладачі). Це лікарі-кардіологи, лікарі екстреної медицини – багатопрофільні фахівці, а також лікарі-травматологи. В амбулаторії працюватиме рентген-кабінет, амбулаторія має власний запас ліків.

Регламентом медичного підрозділу «Сумки Самарянина» передбачено ротацію лікарів, тому через деякий час можна очікувати прибуття до нашого міста інших медичних спеціалістів. Перелік фахівців та години прийому можна буде дізнатися на інформаційному стенді біля амбулаторії.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.