цнту приютив викладачів та студентів днму з краматорська

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


ЦНТУ приютив викладачів та студентів ДНМУ з Краматорська

Міністерство охорони здоров’я наказало евакуювати до Кропивницького всі підрозділи Донецького національного медичного університету, які працювали в Донецькій області. Центральноукраїнський національний технічний університет надав весь окремий гуртожиток викладачам, співробітникам студентам ДНМУ та їхнім родичам, що евакуюються з Краматорська. Також ЦНТУ пропонує свої аудиторії для відновлення роботи ДНМУ.

Учора, 11 квітня ректор Центральноукраїнського національного технічного університету, професор Володимир Кропівний обговорив із представниками студентської спільноти Донецького національного медичного університету (Краматорськ): головою студентського самоврядування ДНМУ Станіславом Ковбасюком та його заступницею Яною Соболь питання розміщення в гуртожитках нашого навчального закладу переселенців із Краматорська.

Донецький національний медичний університет вже вдруге втрачає свою домівку через війну. В 2014-15 роках навчальний заклад перебазувався з окупованого Донецька та відновив роботу у Краматорську. Згодом філії ДНМУ було відкрито у Слов’янську, Маріуполі та Кропивницькому, також відновила роботу університетська клініка у місті Лиман. Після повномасштабного вторгнення російського агресора та розширення зони активних бойових дій люди змушені знов евакуюватись з Донецької області.

За словами Яни Соболь, Донецький національний медичний університет вже має досвід співпраці з ЦНТУ щодо проживання студентів, завдяки взаємодії нашого навчального закладу з факультетом №2 ДНМУ та Міжнародним медичним факультетом ДНМУ, які базувались у Кропивницькому. Тому зараз при евакуації одразу звернулись до адміністрації ЦНТУ.

«З огляду на те що, Краматорськ опинився від вогнем ворога, люди змушені евакуюватися, – говорить Яна Соболь. – Ваш університет, ваш ректор виявились готовими надати усім нам окремий гуртожиток. Мова не лише про тисячі студентів та сотні викладачів й співробітників, багато хто виїхав разом зі своїми родичами. Всі мають можливість тут заселитись. Студенти, викладачі, співробітники ДНМУ, члени їх родин, всі, хто вимушено виїхав із Краматорська, всі отримали тут дах над головою із нормальними побутовими умовами. За що ми дуже вдячні».

Після звірячого та кривавого ракетного обстрілу залізничного вокзалу Краматорська, зараз евакуація з міста ускладнена, представники ДНМУ очікують на збільшення кількості переміщених осіб протягом тижня-двох. За словами ректора ЦНТУ Володимира Кропівного, університет готовий надати ще більше кімнат для переселенців із Краматорська, якщо виникне така потреба.

Крім цього, Центральноукраїнський національний технічний університет запропонував колегам із Донецького національного медичного університету користуватися аудиторіями та навчальними базами ЦНТУ для продовження освітнього процесу.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.