невивчені уроки чорнобиля-1986

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Невивчені уроки Чорнобиля-1986

Сьогодні 36-ті роковини початку Чорнобильської катастрофи – найбільшого техногенно-екологічного лиха ХХ століття. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції – трагедія сотень тисяч сімей та багатьох країн. Трагедія, яка стала, з одного боку, прикладом героїзму та жертовності звичайних людей: пожежників, військовослужбовців, лікарів, енергетиків, міліціонерів, а з іншого боку – прикладом брехливості, цинічності державної влади, її зневаги до людського життя.

Як бачимо, не всі країни, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, добре засвоїли та осмислили уроки 1986 року. Росія та Білорусь залишились «імперіями» брехні, «імперіями» цинізму, підлості, людожерства. Натомість Україна, відбиваючи криваву агресію «братів»-сусідів, демонструє усьому світові надзвичайний героїзм, самопожертву та людяність.

В день роковин Чорнобильської трагедії важливо нагадати світу про наслідки безвідповідального ставлення до мирного атому! Варварські дії окупантського війська на Чорнобильській АЕС, на Запорізькій АЕС, поблизу Південноукраїнської АЕС та Хмельницької АЕС наражають на надзвичайну небезпеку не лише Україну, а й країни Європейського Союзу!

В день роковин Чорнобильської трагедії ми говоримо слова вдячності ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні в нашому університеті працює троє ліквідаторів аварії на ЧАЕС: Анатолій Коваленко, Ігор Волков, Микола Рибалко.

В день роковин Чорнобильської трагедії ми згадуємо тих, хто віддав своє життя, приборкуючи радіоактивного монстра.

В день роковин Чорнобильської трагедії ми закликаємо сучасників та прийдешні покоління не допустити повторення надзвичайних ситуацій, подібних до Чорнобильської катастрофи!

З повагою,                                   ректорат ЦНТУ

На фото: Пам'ятник жертвам Чорнобиля, встановлений у Кіровограді в 1996 році до 10-ліття катастрофи на ЧАЕС


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.