«день науки»-2022 в цнту: дотримання традицій

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


«День науки»-2022 в ЦНТУ: дотримання традицій

Попри воєнний стан, в Центральноукраїнському національному технічному університеті все ж відзначили традиційний університетський «День науки». Як й два роки тому під час карантину, всі наукові конференції в рамках «Дня науки» знову було переведено в онлайн. В 22-х секціях наукових конференцій взяло участь понад 440 здобувачів освіти, понад 240 викладачів та співробітників ЦНТУ, а також запрошені гості.

Якщо пам’ятаєте, у попередньому житті: до пандемії та повномасштабної війни, «День науки» Центральноукраїнського національного технічного університету включав повний комплекс заходів, центральний з яких – пленарне засідання конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку». Паралельно в університеті проходять секційній засідання науково-технічних конференцій студентів, викладачів, аспірантів та співробітників нашого навчального закладу. Раніше майже щороку на «День науки» ЦНТУ приймав всеукраїнські студентські олімпіади, всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт. Досить часто до «Дня науки» в університеті також проводили «День відкритих дверей». Сьогодні – інші обставини, інші пріоритети. Від частини планів довелося відмовитися, тому в програмі «Дня науки»-2022 залишились лише традиційні університетські науково-практичні конференції, які було проведено на базі кафедр навчального закладу в дистанційному форматі.

LVІ науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти ЦНТУ та LIІI науково-технічна конференція викладачів, аспірантів, співробітників ЦНТУ складались з 22-х тематичних секцій кожна. Відповідно, доповіді для участі у секційних засіданнях підготували 442 здобувача освіти та 246 науково-педагогічних представників та співробітників нашого навчального закладу. Найбільш чисельною стала конференція здобувачів освіти у секції кібербезпеки та програмного забезпечення – 68 учасників.

Крім цього, окремі кафедри запрошували до участі у секційних засіданнях гостей – представників інших закладів освіти. Зокрема, у конференції секції експлуатації та ремонту машин на базі однойменної кафедри ЦНТУ взяли участь професори технічних університетів з Сербії, Йорданії, Саудівської Аравії, а також: представники Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України: с.н.с. Анатолій Кривошея та професор д.т.н. Леонід Девін; професор Національного транспортного університету д.т.н. Едуард Посвятенко; професор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» д.т.н. Юрій Кузнєцов.

За результатами роботи усіх секційних засідань науково-технічної конференції кращі доповіді здобувачів вищої освіти, викладачів, аспірантів та співробітників будуть опубліковані в електронному збірнику тез доповідей, який, у свою чергу, буде розміщено в електронному репозитарії бібліотеки Центральноукраїнського національного технічного університету.

За інформацією МОВ ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.