відкрито безкоштовний доступ до понад 5200 курсів закордонних університетів на coursera

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Відкрито безкоштовний доступ до понад 5200 курсів закордонних університетів на Coursera

Шановні студенти, аспіранти і викладачі Центральноукраїнського національного технічного університету! Нагадуємо, що в рамках ініціативи Ukraine Response за співпраці з Міністерством освіти і науки України українським закладам освіти відкрита платформа Coursera for Campus, яка забезпечує безкоштовний доступ до понад 5200 курсів і 2200 проектів від провідних університетів світу з отриманням сертифікату після завершення курсу.

Курси на онлайн-платформах можуть бути зараховані здобувачам освіти замість вибіркових дисциплін згідно «Положення про порядок визнання результатів навчання, отриманих у неформальній та/або інформальній освіті», а викладачам – як підвищення кваліфікації.

Долучитись до розширених можливостей дистанційного навчання на платформі Coursera можна на сторінці Coursera for Campus ЦНТУ за посиланням https://www.coursera.org/programs/tsientral-noukrayins-kii-natsional-nii-tiekhnichnii-univiersitiet-learning (необхідно натиснути Join, обрати Sign Up та зареєструватися з використанням службової адреси e-mail в домені ЦНТУ).

Здобувачі освіти для реєстрації повинні звернутися до свого деканату.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.