акредитація ще двох освітніх програм цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Акредитація ще двох освітніх програм ЦНТУ

На засіданні 17 травня 2022 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти затвердило позитивний висновок щодо акредитації ще двох освітньо-професійних програм Центральноукраїнського національного технічного університету: програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (бакалаврський рівень вищої освіти) та програми «Прикладна механіка» (магістерський рівень).

Гарантом освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за першим (бакалаврським) рівнем виступає доцент кафедри історії, археології, інформаційної та архівної справи ЦНТУ Людмила Глєбова.

Гарантом освітньо-професійної програми «Прикладна механіка» за другим (магістерським) рівнем виступає завкафедрою машинобудування, мехатроніки і робототехніки ЦНТУ, доцент Андрій Гречка.

Як повідомлялось раніше, процедура акредитації складається з трьох етапів: складання відомостей про самооцінювання освітньої програми; робота експертної групи експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; розгляд на засіданні НАЗЯВО. Для освітніх програм, які до початку повномасштабної війни 24 лютого встигли успішно пройти два з трьох етапів, НАЗЯВО допускає вихід на заключний етап ще у 2022 році.

Нагадаємо, у середині квітня на сайті ЦНТУ повідомлялось про успішне завершення акредитації за першим (бакалаврським) рівнем освітньо-професійної програми «Транспортні технології (автомобільний транспорт)».

Вітаємо гарантів освітніх програм, членів робочих груп, завідувачів кафедр, факультетів та працівників усіх інших служб та підрозділів ЦНТУ, хто брав участь в роботі з підготовки освітніх програм до акредитації.

За інформацією методично-організаційного відділу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.