до уваги абітурієнтів 2022: обов’язкове підтвердження участі у нмт

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


До уваги абітурієнтів 2022: обов’язкове підтвердження участі у НМТ

Сьогодні стартує перший етап підготовки до Національного мультипредметного тесту. Абітурієнти повинні з 20 травня до 7 червня 2022 року включно підтвердити свої наміри взяти участь у НМТ. Вступники, що не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участі в основній сесії тестування.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, підтвердження участі в основній сесії Національного мультипредметного тесту передбачає два обов’язкових етапи:

– з 20 травня до 7 червня;

– з 21 червня до 7 липня 2022 року.

На першому етапі абітурієнт має підтвердити своє бажання пройти тестування. Для цього абітурієнту потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на його інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник панує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);

зазначити свої прізвище та ім’я;

обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

 

На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно буде вказати назву населеного пункту, у якому йому зручно буде пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити з вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.