українське студентство обирає приватбанк

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Українське студентство обирає ПриватБанк

Стипендією на банківську картку нині не здивуєш нікого, як і тим, що оплатити за навчання чи гуртожиток можна не відвідуючи банківських відділень: у пару кліків на смартфоні.

Банкіри показали, як сучасний смартфон перетворився із засобу зв’язку на маленьке банківське відділення у кишені. Найкрутіший банківський інтернет додаток Приват24 - це 170 банківських та небанківських послуг: від переказів коштів до купівлі квитків. А Apple/Google Pay у поєднанні з DIGITAL карткою надають крила свободи: життя без пластику, без відділень, але з усіма можливостями звичайних пластикових карток. Хоч стипендію отримуй, хоч батьківську допомогу. Сам собі режисер: випускаєш, перевипускаєш, блокуєш.

Не оминули на зустрічі і найактуальніше питання сьогодення - онлайн-практику, пройти яку можуть студенти будь-яких українських вишів. Після успішного проходження практики видається електронний сертифікат, а тих, хто впорався із завданнями найкращим чином, вносять до кадрового резерву банку

Навчання в університеті (ВУЗі) має бути не тільки цікавим, але і йти у ногу з часом. Сучасні студенти вимогливі не тільки до викладачів, але й до організації навчального процесу. Саме тому ПриватБанк запропонував допомогти впровадити інноваційні сервіси і у ЦНТУ. ПриватБанк пропонує мобільний електронний студентський квиток. Електронний студентський квиток в смартфоні - більше, ніж цифрова версія «традиційного» студентського пластикового квитка. По суті, це окремий додаток для студента, який має безліч можливостей:

  • ? Відкриття студентського у смартфоні для кондуктора під час оплати проїзду в міському транспорті в додатку Privat24.
  • ? Відкриття студентського для провідника під час купівлі квитка на поїзд у додатку Privat24.
  • ? Оплата навчання/гуртожитку.
  • ? Можливість надіслати рахунок на оплату навчання/гуртожитку з реквізитами родичу.
  • ? «Керування повідомленнями»: оголошення, опитування, зміна розкладу через «Студентський квиток» та інші можливості.

Функціонал додатку може наповнюватися, виходячи з потреб закладу освіти і студентів. Ймовірно, з часом цифровий “студентський” повністю замінить класичний пластиковий.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.