договір цнту із освітньою платформою edx

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Договір ЦНТУ із освітньою платформою EdX

Студенти, аспіранти та викладачі Центральноукраїнського національного технічного університету можуть отримати безкоштовну підписку на дистанційні курси на платформі edX (www.edx.org), одного зі світових лідерів у сфері онлайн-навчання, яка пропонує понад 3000 онлайн-курсів і програм у галузі математичних, хімічних, біологічних, економічних, історичних та інших наук.

Центральноукраїнський національний технічний університет уклав договір з освітньою платформою EdX в рамках ініціативи edX Ukraine Higher Ed Institution Relief Program за підтримки Міністерства освіти і науки України.

EdX надає доступ до понад 3000 онлайн-курсів і програм у галузі математичних, хімічних, біологічних, економічних, історичних та інших наук від провідних світових установ та компаній на EdX Online Campus.

Учасники освітнього процесу, студенти, аспіранти і викладачі ЦНТУ матимуть безкоштовну підписку на дистанційні курси на платформі edX протягом року з отриманням сертифікатів про завершення курсів.

Завершені курси на онлайн-платформах можуть бути зараховані здобувачам освіти замість вибіркових дисциплін згідно «Положення про порядок визнання результатів навчання, отриманих у неформальній та/або інформальній освіті», а викладачам – як підвищення кваліфікації.

Для приєднання до платформи edX та отримання запрошення до безкоштовної підписки в рамках ліцензії ЦНТУ здобувачі освіти повинні звернутися до деканату.

Викладачам запрошення будуть надіслані автоматично на службові адреси e-mail.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.