вручення дипломів магістрів в цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Вручення дипломів магістрів в ЦНТУ

В Центральноукраїнському національному технічному університеті розпочалися «літні» вручення дипломів випускникам магістратури. 20 червня дипломи отримали випускники п’яти освітньо-професійних програм економічного факультету, механіко-технологічного факультету та факультету будівництва та транспорту.

Це ОПП «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки», ОПП «Міжнародні економічні відносини», ОПП «Комп’ютерна інженерія», ОПП «Прикладна механіка», ОПП «Агроінженерія» (спеціалізація «Технічний сервіс сільськогосподарської техніки»).

Нагадаємо, в Центральноукраїнському національному технічному університеті це вже друге загальне вручення дипломів магістрів з початку воєнного стану.

«Ця подія відбувається в сумний та тривожний для нашої країни час, – звернувся до випускників ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний, – але для вас отримання диплому – це свято, певна сходинка у вашому житті, важливий крок. Роки навчання в університеті відіграли значну роль у вашому становленні. Ви змінились у порівнянні із тим, коли поступали до університету. Ви стали фахівцями. Багато з вас працювали або вже працюють на підприємствах.

На останні роки вашого навчання випали додаткові випробування: спочатку – карантин, потім – воєнний стан. Але, з іншого боку, ви навчились працювати самостійно. Із розвитком ІТ-технологій міняється парадигма освіти, все більше й більше зростає роль самоосвіти. Можливо, досвід самостійної роботи, який ви отримали останнім часом, проявить себе з найкращого боку у вашому житті».

Привітали випускників та вручили їм дипломи декани факультетів: Володимир Яцун (факультет будівництва та транспорту), Віталій Мажара (механіко-технологічний факультет), Наталія Шалімова (економічний факультет).

Випускникам бажали Перемоги, успіхів, безпеки у ці нелегкі часи. Закликали випускників працювати в Україні, працювати над відбудовою України та над розбудовою власного майбутнього.

«Для університету ви завжди залишатиметесь випускниками, тому не соромтеся звертатися до нас, якщо вам потрібна буде порада або підтримка, – закликав випускників магістратури ректор ЦНТУ Володимир Кропівний. – Ми завжди будемо готові вам допомогти».

Більше фото на сторінках ЦНТУ у соціальних мережах.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.