старт сезону відпочинку 2022 на базі цнту сот «сосновий гай» м. світловодськ

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Старт сезону відпочинку 2022 на базі ЦНТУ СОТ «Сосновий гай» м. Світловодськ

Розпочинає свою роботу в 2022 році база відпочинку ЦНТУ «Сосновий гай», що розташована на березі Дніпра у сосновому лісі у місті Світловодськ Кіровоградської області.

В 2021 році профком та адміністрація ЦНТУ почали відновлювати базу. Торік на базі відпочило багато представників університету, якщо порівнювати з минулими роками. Як буде зараз – прогнозувати складно, проте підготовчі роботи до старту сезону на базі вже завершені.
Як повідомив виконуючий обов’язки голови профкому Центральноукраїнського національного технічного університету Дмитро Голуб, станом на 10 червня на базі вже скошено траву та прибрано сухостій, оновлено освітлення у будиночках на енергозберігаючі LED світильники.
На базі «Сосновий гай» додаткового підремонтували харчоблок та перевірили електроприлади, придбані минулого року: електроплитка, чайники, мультиварка – справні, тобто гості, як й торік, матимуть можливість готувати собі їжу.

На базі підготували майданчики для спортивних ігор та поповнили запаси спортивного інвентарю: м’ячі для баскетболу, волейболу, футболу, набори для бадмінтону.

Замовили аналіз якості питної води (вода придатна для вживання) та потравили комарів.
Транспортне сполучення між Кропивницьким та Світловодськом функціонує, траса відкрита, автобуси курсують. Тобто, за цими ознаками вже можна планувати собі відпочинок, але чи будуть цього року відпочиваючі?
Ми розуміємо, що коли в країні гаряча фаза війни, люди не думають про святкові заходи, не розраховують на яскраві відпустки. Ніхто й не говорить про масові гуляння з феєрверками на березі Дніпра. Проте навіть просто на два-три дні виїхати із сім’єю за місто, провести пару днів у лісі – буде корисно для зменшення психологічної напруги.

За словами Дмитра Голуба, минулого року серед представників нашого університету, які відпочивали на базі «Сосновий гай», були дуже популярними тури «вихідного дня».
Профком наразі пропонує путівки до «Соснового гаю» на п’ять днів: 570 грн. Але, як й торік, ви можете розділити свою п’ятиденну путівку (свій п’ятиденний відпочинок), на дві-три частини на власний вибір.
Члени профспілки ЦНТУ можуть отримати компенсацію вартості путівки до 5-ти днів включно.
Якщо ви маєте бажання відпочивати на базі «Сосновий гай» не п’ять днів, а N-нну кількість днів – вартість путівки становитиме із розрахунку 114 грн/доба.
База відпочинку ЦНТУ пропонує гостям дев’ять комфортних будиночків різного типу, одночасно на базі може відпочивати 35-40 гостей.

У будиночках створено затишну атмосферу, оновлено м’який інвентар, чисто та охайно.

База має скважину, а тому цілодобово забезпечена водою. Функціонують літній душ та вбиральні.

Також біля бази є пісочний пляж та гарна риболовля.

Профком ЦНТУ запрошує викладачів та співробітників, а також студентів навчального закладу на відпочинок на березі Дніпра на базі «Сосновий гай».
Інформацію щодо графіків заїзду, вільні місця тощо можна отримати в профкомі викладачів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.