випуск довузівських курсів цнту: якісна підготовка до нмт та додаткові 10 балів при вступі

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Випуск довузівських курсів ЦНТУ: якісна підготовка до НМТ та додаткові 10 балів при вступі

Цього року ЦНТУ на знак підтримки випускників шкіл та коледжів у наш складний час організував безкоштовні курси підготовки до Національного мультипредметного тесту. Підготовчі курси тривали з квітня по червень. В окремі відрізки часу кількість слухачів перевищувала 250 осіб. Семеро з них – переселенці. Для окремих спеціальностей підготовчі курси додають вступникові додаткові 10 балів.

Як повідомлялось раніше, курси підготовки до Національного мультипредметного тесту в Центральноукраїнському національному технічному університеті працювали у двох режимах: стаціонарно та дистанційно. Підготовка здійснювалась за трьома предметами НМТ: українська мова, математика та історія України. Заняття проходили по суботах в приміщенні ЦНТУ, а дистанційно – по середах, четвергах та п’ятницях, але за бажанням можна було поєднувати оффлайн та онлайн навчання. Підготовчі курси з української мови та історії України читали представники кафедри історії, археології, інформаційної та архівної справи ЦНТУ; курси з математики, відповідно, – представники кафедри вищої математики та фізики ЦНТУ.

Як повідомив керівник Центру довузівської підготовки ЦНТУ Андрій Тихий, стаціонарні заняття в університеті відвідувало 50-60 слухачів, з них семеро – переселенці з зон бойових дій. Ще понад 200 випускників займались на підготовчих курсах ЦНТУ дистанційно.

Цього року дещо змінено формулу розрахунку середнього балу при вступі до закладів вищої освіти, зокрема, для окремих спеціальностей, – обраних як такі, що користуються особливою підтримкою держави, застосовуватимуться додаткові бали. Наприклад, це спеціальність 274 «Автомобільний транспорт», спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 201 «Агрономія», 208 «Агроінженерія», 131 «Прикладна механіка» тощо.

При вступі та ці спеціальності за першим пріоритетом за успішно завершені підготовчі курси вступник може отримати додаткові 10 балів до свого середнього балу.

Серед випускників цьогорічних підготовчих курсів Центральноукраїнського національного технічного університету майже два десятки слухачів вже визначились у тому, що вступатимуть на спеціальності, що користуються особливою підтримкою держави. Тому у Центрі довузівської підготовки ЦНТУ вирішили на підставі підсумкового тестування слухачів вручити тим випускникам, хто вступатиме на зазначені вище спеціальності, сертифікати про успішне завершення 150 годинних курсів підготовки до Національного мультипредметного тесту (фактично, це сертифікат на право отримати додаткові 10 балів при вступі).

Підготував Олександр Виноградов

 


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.