кафедра військової підготовки кла нау запрошує на навчання

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Кафедра військової підготовки КЛА НАУ запрошує на навчання

Попри повномасштабне вторгнення, попри воєнний стан в Україні кафедра військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету працює й оголошує новий набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. На весь термін навчання – два роки, здобувачі кафедри військової підготовки мають право на відстрочку від призову на строкову військову службу.

Наразі кафедра військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету – єдина на Кіровоградщині військова кафедра у закладах вищої освіти. Але на навчання запрошують здобувачів освіти будь-якого закладу вищої освіти.

Навчатися на кафедрі військової підготовки можуть студенти чи студентки другого та старших курсів закладів вищої освіти (незалежно від форми навчання), а також особи, які вже здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра.

Підготовка на військовій кафедрі триває чотири навчальні семестри (загалом 435 годин). По завершенні навчання усі випускники кафедри проходять 30-добові збори у військових частинах Повітряних сил Збройних сил України та складають випускні іспити.

Фото минулих років

Для студентів або студенток ЦНТУ заняття на кафедрі військової підготовки Льотної академії НАУ проводяться, щонайменше, двічі на тиждень. Окрім теоретичної підготовки також передбачені комплексні практичні зайняття загальновійськового блоку: як облаштовувати окоп, бліндаж, як правильно переносити поранених тощо. Влітку, між першим та другим роками навчання на військовій кафедрі, студентів викликають на тижневі «польові» збори, де також вчать поводитися зі зброєю.

Випускники кафедри військової підготовки КЛА НАУ отримують первинне офіцерське звання «Молодший лейтенант запасу», представники інших закладів освіти отримують військово-облікову спеціальність «Штабна авіаційна» (офіцер авіаційного штабу),

Далі випускники кафедри військової підготовки мають можливість працевлаштуватися на офіцерських посадах в Збройних Силах України або в інших військових формуваннях, а також правоохоронних органах спеціального призначення.

Про умови конкурсного відбору при вступі на програму підготовки офіцерів запасу кафедри військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету можна дізнатися на сайті Льотної академії http://www.glau.kr.ua/index.php/ua/navchyannya/vp, або за телефоном: (0522) 394-749 (08.00-12.00).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.