удосконалення порталу дистанційної освіти цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Удосконалення порталу дистанційної освіти ЦНТУ

Весною 2020 року, коли карантин вперше перевів всю освіту України на дистанційну форму навчання, Центральноукраїнський національний технічний університет вигідно відрізнявся від великої кількості ЗВО тим, що ще до початку карантину мав просунутий портал дистанційної освіти. За допомогою якого вдалося без проблем довести до логічного завершення той навчальний рік. Далі – більше.

Історію створення сайту дистанційної освіти Центральноукраїнського національного технічного університету на базі платформи Moodle свого часу в інтерв’ю розповідав керівник навчально-методичної лабораторії дистанційного навчання ЦНТУ, завкафедрою деталей машин та прикладної механіки, професор Геннадій Філімоніхін.

Готуючись до 2022/23 навчального року, Вчена рада ЦНТУ розглянула питання удосконалення системи дистанційної освіти нашого навчального закладу.

Як повідомив у своєму виступі на засіданні Вченої ради керівник центру заочної та дистанційної освіти ЦНТУ Олександр Лізунков, одне з завдань подальшого розвитку системи дистанційної освіти – створення на базі порталу окремих дистанційних курсів, які можна було б направити на експертизу до Міністерства освіти і науки України з метою отримання грифу та свідоцтва МОН. Для цього потрібно продовжувати наповнювати такі курси завершеними навчально-методичними комплексами та мультимедійними й інтерактивними матеріалами.

Окрема увага має бути зосереджена на створені англомовних дистанційних курсів за певними освітніми програмами.

Важливим є забезпечення сталої роботи порталу дистанційної освіти, тому у новому навчальному році необхідно буде оновити програмне забезпечення серверів та інших програмних продуктів, які забезпечують функціонування системи дистанційної освіти.

В університеті буде продовжено практику проведення курсів підвищення кваліфікації викладачів ЦНТУ щодо роботи в системі дистанційного навчання Moodle.

Якість навчальних курсів у системі дистанційної освіти перевірятимуть уповноважені особи, використовуючи для цього студентські логіни. Контролюватимуться доступність дистанційних курсів та їх наповнення інформацією з боку викладачів кафедр.

В результаті голосування Вчена рада ЦНТУ затвердила нові регламентні документи: «Положення про використання технологій дистанційного навчання в Центральноукраїнському національному технічному університеті» та «Положення про дистанційне навчання в Центральноукраїнському національному технічному університеті».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.