візит випускника – народного депутата україни

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Візит випускника – народного депутата України

Сьогодні до Центральноукраїнського національного технічного університету завітав народний депутат України Ігор Мурдій – випускник кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва нашого навчального закладу.Під час зустрічі з ректором ЦНТУ, професором Володимиром Кропівним народний депутат цікавився, як живе та працює його almamater в умовах воєнного стану.

Ректор розповівгостю, як зараз проходить вступна кампанія, про особливості профорієнтаційної роботи в умовах сьогодення тощо. Особливу увагу Володимир Кропівний та Ігор Мурдій приділили питанням перспектив роботи університету, зокрема – підготовки укриттів до початку відновлення очного навчального процесу.Ігор Мурдій розпитав про ситуацію із виплатою зарплати працівникам навчального закладу та стипендій студентам.

Крім цього, народний депутат розповів про ухвалені Верховною радоюзміни законодавства щодо оптимізації трудових відносин та пообіцяв допомогти в межах своїх повноваженьу вирішенні декількох питань напередодні нового навчального року.

Ігор Мурдій подарував своєму рідному університетові відомі сувеніри нашого часу: марку «Русскій воєнний корабль, іді…» та лист марок із конвертом «Русскій воєнний корабль… Всьо!». Марки буде передано до музею ЦНТУ.

Нагадаємо, Ігор Мурдій обраний народним депутатом України за виборчим округом №100 Кіровоградської області. Кіровоградський національний технічний університет (зараз – ЦНТУ) він закінчив в 2004 році. Член комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.