цнту відновлює регіональне лідерство у консолідованому рейтингу українських зво

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


ЦНТУ відновлює регіональне лідерство у Консолідованому рейтингу українських ЗВО

Відповідно свіжому Консолідованому рейтингу українських закладів вищої освіти, який щорічно складає портал Освіта.ua, Центральноукраїнський національний технічний університет у порівняння з минулим роком піднявся на понад 30 рейтинговий позицій й станом на початок серпня 2022 року посідає 126-127 місця. Це найкращий показник серед ЗВО Кропивницького та Кіровоградської області у Консолідованому рейтингу.

Як повідомляє портал Освіта.ua, Консолідований рейтинг закладів вищої освіти формується за сумою трьох широковідомих в Україні рейтингів вищої школи: «Тор-200 Україна», «Scopus» і «Бал ЗНО на контракт».

«Тор-200 Україна» базується на відкритих даних прямих вимірів, викладені на веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій. У тому числі, цей рейтинг демонструє пріоритетність євроінтеграційних процесів в діяльності ЗВО. Оцінювання університетів за рейтингом «Тор-200 Україна» здійснюється на основі 10 показників (шість міжнародних показники і чотири національних) та їх вагових коефіцієнтів.

Рейтинг «Scopus» базується на показниках наукометричної бази Scopus, за допомогою якої можна визначати цитованість наукових статей, що публікуються закладом освіти або його працівниками у наукових виданнях, що індексуються відповідною базою даних.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» є показником середнього бала сертифікатів ЗНО абітурієнтів, яки вступили до закладу освіти минулого року на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Відповідно, в 2022 році Центральноукраїнський національний технічний університет в рейтингу «Топ-200 Україна» посів 96-те місце.

В рейтингу «Scopus» ЦНТУ посідає 124 місце, в рейтингу «Бал ЗНО на контракт» – 176 місце.

Сумарний показник Центральноукраїнського національного технічного університету складає 396 балів, що у підсумку приносить нашому закладу освіти 126-127 місце Консолідованого рейтингу ЗВО за 2022 рік (таку ж саму кількість балів набирає й Київський університет права Національної академії наук України).

Наступний у рейтингу представник Кіровоградщини: Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, посів 131 місце.

Загалом у Консолідованому рейтингу від порталу Освіта.ua міститься 250 закладів вищої освіти України.

За інформацією порталу Освіта.ua


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.