«приватбанк» допоміг університету та переселенцям

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


«ПриватБанк» допоміг університету та переселенцям

АТ КБ «ПриватБанк» знову надає Центральноукраїнському національному технічному університету фінансову благодійну допомогу. Цього разу допомога має бути використана на придбання постільної білизни для переселенців, які мешкають в гуртожитках ЦНТУ. Нагадаємо, в жовтні 2021 року «ПриватБанк» надав нашому університету цільову благодійну допомогу на ремонт покрівлі читальної зали бібліотеки.

З початку повномасштабної війни гуртожитки Центральноукраїнського національного технічного університету стали в нашому місті одним з пунктів прихистку переселенців, які прибували до Кропивницького, тікаючи від бойових дій та окупації. ЦНТУ запропонував внутрішньо переміщеним особам можливість оселитися в гуртожитку навчального закладу.

Центральне макрорегіональне управління АТ КБ «ПриватБанк» відгукнулось на прохання про допомогу та надало 50 тисяч гривень на поліпшення умов проживання внутрішньо переміщених осіб.

Відповідно договору між ЦНТУ та Центральним МРУ «ПриватБанку», благодійна допомога має використовуватись за цільовим призначенням – на придбання постільної білизни для потреб внутрішньо переміщених осіб, що мешкають в гуртожитках ЦНТУ.

Як повідомлялось на сайті університету в жовтні 2021 року, «ПриватБанк» надав нашому навчальному закладу цільову допомогу на ремонт покрівлі читальної зали бібліотеки. Тоді ремонт було здійснено ще до початку зими.

Центральноукраїнський національний технічний університет та «ПриватБанк» підтримують багаторічну співпрацю в напрямках стажування студентів, проведення навчальних семінарів та тренінгів, наукових конференцій, ярмарок вакансій тощо. Крім цього, чимало викладачів, співробітників та студентів нашого університету відкрили у «ПриватБанку» зарплатні чи стипендіальні рахунки.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.