в цнту з’явиться новий іт-курс всеукраїнського проекту product it foundation for education

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


В ЦНТУ з’явиться новий ІТ-курс всеукраїнського проекту Product IT Foundation for Education

Із 1 вересня 2022 року Центральноукраїнський національний технічний університет долучається до всеукраїнської програми впровадження в вітчизняних ЗВО інтерактивного курсу для студентів «Створення та розвиток ІТ-продуктів». Цю програму реалізує громадська організація Product IT Foundation for Education за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України.

Курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів» – перший всеукраїнський інтерактивний курс для студентів, розроблений представниками українського ІТ-бізнесу. Громадська організація Product IT Foundation for Education була створена представниками компанії Genesis, фонду Horizon Capital та Київської школи економіки. Згадана громадська організація уклала з МОН та МЦТ меморандуми про співробітництво щодо впровадження даного курсу в українських університетах. Загальна мета програми – підвищення якості ІТ-освіти та розвиток ІТ-підприємництва, адже якісна освіта та кваліфіковані кадри допоможуть українському ІТ-сектору стати драйвером відновлення економіки України.

У першій половині серпня представники нашого навчального закладу пройшли спеціальну підготовку на базі Product IT Foundation for Education, розраховану на викладачів та координаторів курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів».

Цей освітній курс призначений для студентів ІІ-ІІІ курсів навчання технічних та економічних спеціальностей. Зокрема, спеціальностей 051 Економіка, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля, біржова діяльність, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, які представлені в Центральноукраїнському національному технічному університеті.

В рамках курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» студенти отримають базові знання про створення та розвиток ІТ-продуктів; дізнаються про нетехнічні професії в продуктовому ІТ; зможуть розвинути продуктове та підприємницьке мислення; сформують уявлення про професію «product manager» та отримають компетенції на рівня trainee product manager. Також студенти матимуть можливість прокачати свої практичні навички під наглядом провідних фахівців ІТ-бізнесу України, що потім допоможе студентам створювати власні ІТ-продукти.

Повний курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів» (він складається з 10-ти блоків) в університетах може викладатися або у формі вибіркової дисципліни, або в рамках іншої тематичної дисципліни, або факультативно.

Як повідомив проректор ЦНТУ з наукової роботи, професор Олександр Левченко, в нашому навчальному закладі викладання курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» розпочнеться з 1-го вересня за двома формами: інтеграція в існуючі дисципліни та факультатив. Курс вивчатимуть студенти різних спеціальностей економічного факультету, механіко-технологічного факультету та факультету будівництва та транспорту ЦНТУ.

Підготовку для викладачів та координаторів курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» від Product IT Foundation for Education пройшли представники Центральноукраїнського національного технічного університету (із отриманням відповідних сертифікатів): проректор з наукової роботи, професор Олександр Левченко; декан економічного факультету, професор Наталія Шалімова; завідувач кафедри аудиту, обліку та оподаткування Олена Магопець; начальник науково-методичного відділу Олексій Смірнов; доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Ірина Андрощук; професор кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Анна Левченко; доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Оксана Сторожук; доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ольга В’юник; доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ілона Андрощук; викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ольга Горпинченко; асистент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Тетяна Немченко.

За інформацією економічного факультету ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.