абітурієнти отримують рекомендації на зарахування

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Абітурієнти отримують рекомендації на зарахування

Сьогодні, 29 серпня абітурієнти 2022 року, що вступають до закладів вищої освіти на денну форму навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти, почали отримувати у своїх електронних кабінетах рекомендації щодо зарахування на бюджетні місця. Виконати вимоги по вступних документах потрібно до 2 вересня 2022 року, зарахування на бюджет відбудеться 5 вересня.

Як повідомлялось раніше, з 23 по 29 серпня автоматично формувались рейтингові списки всіх абітурієнтів за всіма спеціальностями, які подавали документи про вступ за результатами національного мультимедійного тесту чи зовнішнього незалежного оцінювання за попередні роки, творчих конкурсів тощо.

Тепер вступники отримують повідомлення про отримання (чи не отримання) ними права навчатися на бюджетній формі. Інформація про це надходить до електронного кабінету вступника. Якщо абітурієнт отримує рекомендацію на навчання за кошти державного бюджету, його заява отримує статус «Рекомендовано до зарахування».

Також ознайомитись з рекомендаціями абітурієнти можуть на сайті ЄДЕБО (https://vstup.edbo.gov.ua/) або на сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» (https://vstup.osvita.ua/).

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», в 2022 році Центральноукраїнський національний технічний університет отримав 3066 заяв на зарахування на для здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти (ліцензійний обсяг бакалаврату 2717 місць).

ВСП «Кропивницький інженерний фаховий коледж Центральноукраїнського національного технічного університету» отримав 470 заяв (ліцензійний обсяг 285 місць).

ВСП «Світловодський політехнічний фаховий коледж Центральноукраїнського національного технічного університету» отримав 193 заяви (ліцензійний обсяг 270 місць).

За більшістю спеціальностей ЦНТУ бал конкурсний перевищує 2-3 одиниці. Тобто, більше двох-трьох претендентів на одне бюджетне місце. Є в ЦНТУ й такі спеціальності, які мають умовний «прохідний» бал понад 5 одиниць.

Абітурієнти, які не отримали у своїй заяві позначку «Рекомендовано (бюджет)» або рекомендовані за іншою спеціальністю, або рекомендовані для вступу на контракт.

Тепер вступники, які отримали відповідні рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на бюджетні місця до 18:00 2 вересня 2022 року й подати до університету:

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством);

– 4 кольорові фото 3х4;

– підписану приймальною комісією роздруковану заяву на вступ (для тих вступників, які подавали заяви через електронний кабінет);

– інші документи, що передбачені правилами прийому.

Зарахування на навчання на бюджет цього року відбудеться 5 вересня.

Натомість зарахування на контрактну форму навчання триватиме з 7 по 30 вересня, причому абітурієнти-контрактники приступатимуть до навчання одразу по укладанню договору про навчання, у цьому випадку чекати граничної дати прийому не обов’язково.

Зараз в Центральноукраїнському національному технічному університеті триває ІІ хвиля вступу – набір абітурієнтів для здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти за контрактною формою навчання.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.