перемога цнту у конкурсі надс та новий набір слухачів на курси підвищення кваліфікації

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Перемога ЦНТУ у конкурсі НАДС та новий набір слухачів на курси підвищення кваліфікації

Другий рік поспіль Центральноукраїнський національний технічний університет стає єдиним навчальним закладом на Кіровоградщині та одним із небагатьох ЗВО в Україні, хто переміг у конкурсі на право організації курсів підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності на замовлення Національного агентства України з питань державної служби. Минулого року на відповідних курсах на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ навчалось 100 слухачів.

Національне агентство України з питань державної служби постійно забезпечує підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, й з цією метою замовляє у закладів вищої освіти курси підвищення кваліфікації.

Напрямів підвищення кваліфікації держслужбовців та представників місцевого самоврядування декілька, наприклад: курси підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності; курси підвищення кваліфікації державних службовців з питань лідерства; курси з питань інформаційної безпеки; курси підвищення кваліфікації з питань впровадження змін та прийняття ефективних рішень; курси з питань електронного урядування та електронної демократії тощо.

Курси підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування тривають або за короткостроковими, або за довгостроковими навчальними програмами.

Центральноукраїнський національний технічний університет успішно пройшов конкурсний відбір Національного агентства України з питань державної служби за двома програмами (як і минулого року): короткостроковою та довгостроковою. Тематика обох курсів на замовлення НАДС: підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» та «В», посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності.

За довгостроковою програмою курсів підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності конкурсний відбір НАДС пройшло лише дев’ять закладів вищої освіти України. Серед них – ЦНТУ, єдиний представник Кіровоградської області.

За короткостроковою програмою даних курсів конкурсний відбір пройшли 25 закладів освіти (у тому числі – ЦНТУ).

Загалом у конкурсах Національного агентства України з питань державної служби взяло участь майже 200 закладів вищої освіти України.

Як повідомлялось раніше, навчальну програму та підсумкове кваліфікаційне тестування курсів підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмою запобігання корупції та забезпечення доброчесності розробили фахівці кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ.

Навчальна програма курсів та кваліфікаційне тестування пройшли перевірку Національним агентством України з питань державної служби, були схвалені для використання та розміщені на «Порталі управління знаннями» НАДС. Це – освітня платформа професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, за допомогою якою зацікавлені особи обирають собі потрібні програми навчання, стажування чи підвищення кваліфікації.

Минулого року курси підвищення кваліфікації на базі кафедри ЕМКД проходили представники Кропивницької міської ради, Управління державної служби якості освіти у Кіровоградській області, Головного управління статистики у Кіровоградській області, Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, Господарського суду Кіровоградської області, Кропивницької митниці, Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області, а також представники територіальних громад.

На фото: вручення дипломів випускникам курсів підвищення кваліфікації 2021 року

Навчання здійснюється на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету.

До викладання програми курсів залучені представники ЦНТУ: проректор з наукової роботи, професор Олександр Левченко; професор кафедри ЕМКД Юрій Малаховський; доценти кафедри ЕМКД Оксана Сторожук, Тетяна Грінка, Костянтин Фомічов. Також на цих курсах викладає начальник Міжрегіонального управління національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька.

Нагадаємо, Центральноукраїнський національний технічний університет здійснює підготовку та проводить набір здобувачів освіти на здобуття ступенів «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»; раніше ЦНТУ успішно організовував курси підвищення кваліфікації державних службовців на замовлення Національного агентства України з питань державної служби та навчав у магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» керівників медичних закладів Кіровоградської області.

За інформацією кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.