набір стипендіатів фулбрайта для молодих викладачів та дослідників

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Набір стипендіатів Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників

Вже завтра, 22 вересня відбудеться перша консультація для потенційних конкурсантів програми Fulbright Research and Development Program на 2023-24 роки. Також консультації заплановані на 29 вересня, 6, 20 та 27 жовтня. Прийом документів від претендентів на стипендію Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників триватиме до 1 листопада 2022 року.

Проект Fulbright Research and Development Program передбачає проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі на здобуття стипендії імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників можуть брати участь особи віком до 45 років із дворічним професійним досвідом.

– викладачі;

– аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук;

– адміністратори вищих навчальних закладів;

– співробітники науково-дослідних установ;

– журналісти;

– фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи;

– спеціалісти у сфері управління культурою;

– працівники громадських організацій.

Одна з важливих умов участі у програмі залишається громадянство України та проживання в Україні на час проведення конкурсу. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів знаходяться зараз не в Україні, Офіс Програми імені Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які перебувають в Україні, а також від громадян України, які після 24 лютого змушені були покинути країну через війну.

У вересні та жовтні Офіс Програми ім. Фулбрайта проводитиме консультації для потенційних конкурсантів Fulbright Research and Development Program. Зустрічі відбуватимуться по четвергах: 22, 29 вересня та 6, 20, 27 жовтня.

Під час зустрічей можна буде дізнатися про умови участі у конкурсі на здобуття фулбрайтівських стипендій для проведення досліджень в університетах, дослідницьких центрах й культурних установах США, вимоги до заявників, оформлення документів та перебіг конкурсного добору.

Презентації відбуватимуться на платформі ZOOM. Зареєстровані учасники отримають деталі участі за годину до початку зустрічі на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі.

Реєстрація за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgIirnCY386vGri_OCYm-WYdOGHVT6l5BN4ywyVUcSj6RF2w/viewform

 

Для довідки: Програма імені Фулбрайта фінансується урядом США та адмініструється Інститутом Міжнародної Освіти (IIE). Програма успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

Після Другої світової війни сенатор від штату Арканзас Джеймс Вільям Фулбрайт (J. William Fulbright) виступив з законодавчою ініціативою, спрямованою на створення програми міжнародних наукових обмінів, що нині названа на його честь.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.