підтримка переселенців від пцу та міжнародного православного благодійного фонду

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Підтримка переселенців від ПЦУ та Міжнародного православного благодійного фонду

Управління Кропивницької єпархії Православної церкви України у співпраці з Міжнародним православним благодійним фондом та громадським діячем Олександром Горбуновим подарувало гуртожиткам Центральноукраїнського національного технічного університету два великі холодильники та дві пральні машинки. Техніка призначена для мешканців гуртожитків, які є переселенцями з тимчасово окупованих територій.

Як розповів єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, Кропивницька єпархія Православної церкви України реалізує вже другий проект допомоги переселенцям за підтримки Міжнародного православного благодійного фонду (International Orthodox Christian Charities). На Великдень Кропивницька єпархія ПЦУ роздавала сім’ям внутрішньо переміщених осіб пасхальні продуктові набори. Зараз Кропивницька єпархія ПЦУ закупила для переселенців 50 холодильників та 50 пральних машинок.

Техніка розосереджується по місцях компактного проживання переселенців у Кіровоградській області (а не по окремих сім’ях) для того, щоб охопити допомогою більше людей. Усю підготовчо-організаційну роботу по координації з місцями компактного проживання переселенців на волонтерських засадах взяла на себе команда депутата Кіровоградської обласної ради Олександра Горбунова.

«Коли Кропивницька єпархія Православної церкви України розповідає про цей проект, ми маємо дві мети, – говорить єпископ Марк. – По-перше, ми хочемо подякувати Міжнародному православному благодійному фонду за те, що вони відгукнулися на наше прохання про допомогу, й ми взагалі змогли передати переселенцям побутову техніку.

По-друге, ми хочемо привернути увагу людей в Україні, які мають ресурси й можливості, щоб вони не закривалися від потреб співвітчизників. Це наш заклик: допоможіть тим, хто живе поруч з вами, але хто втратив свій дім, свої речі. Якщо ви маєте можливість, поділіться із тими, хто цьому дуже потребує. Ми не можемо зараз повернути переселенцям їх дім, але ми можемо зробити так, щоб ці люди відчули нашу увагу та підтримку».

Під час відвідин гуртожитків ЦНТУ, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк поспілкувався із переселенцями, які проживають в гуртожитках навчального закладу.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.