допомога переселенцям, допомога гуртожиткам цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Допомога переселенцям, допомога гуртожиткам ЦНТУ

Ремонт душових кімнат, бойлери, кухонні плити, теплі ковдри та спальні мішки, побутова хімія – це далеко не повний перелік допомоги, яку надали й продовжують надавати міжнародні та українські громадські організації внутрішнім переселенцям, які мешкають в гуртожитках Центральноукраїнського національного технічного університету.

В одній з недавніх публікацій на сайті ЦНТУ про підготовку до навчального року гуртожитків №3 та №4 Центральноукраїнського національного технічного університету (http://www.kntu.kr.ua/?view=article&id=917), згадувалось про те, що Громадська організація «Десяте квітня» запропонувала університету благодійну допомогу у вигляді фінансування ремонту санвузлів третього і четвертого блоків гуртожитку №3.

Санвузли разом із душовими на другому поверсі 4-го блоку та на третьому поверсі 3-го блоку вже відремонтовано.

Завдяки підтримці ГО «Десяте квітня» у душових кімнатах було повністю відновлено гідроізоляцію стін та підлоги. Це найголовніше, тому що без належної гідроізоляції душові взагалі не можна було використовувати. Також в ході ремонтних робіт було встановлено нові вмивальники, змішувачі душових кабінок, крани, нові підвісні стелі, покладено новий кахель.

Зараз все працює. Гаряча вода отримується завдяки бойлерам, опалення в гуртожитках вже увімкнули: можна приймати душ теплою водою та в теплі, що помітно покращує умови проживання для мешканців гуртожитку №3, серед яких чимало переселенців.

Міжнародна неурядова організація ACTED (Франція) через свою філію у Кіровоградській області передала гуртожиткам №3 та №4 для потреб переселенців дев’ять електричних кухонних плит, два бойлери та декілька ліхтарів на випадок екстрених ситуацій.

У середу, 30 листопада представники Кіровоградської філії ACTED видали переселенцям-мешканцям гуртожитків ЦНТУ в якості гуманітарної допомоги набори теплих речей: по дві теплі ковдри та спальний мішок, отримані завдяки підтримці українського представництва Агентства ООН у справах біженців (UNHCR Ukraine).

Крім цього, філія ACTED на Кіровоградщині готується передати гуртожиткам ЦНТУ великий вантаж різноманітної побутової хімії для потреб мешканців-переселенців, а також будівельні матеріали.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.