усім миром збираємо на снайперську гвинтівку для спецпризначенців. є внесок від цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Усім миром збираємо на снайперську гвинтівку для спецпризначенців. Є внесок від ЦНТУ

Плюс 2200 гривен до попередніх 3528 гривень! Першого грудня Студрада ЦНТУ організувала благодійний кіновечір, мета якого – долучитись до збору коштів на снайперську гвинтівку для полку спецпризначення «Сафарі» Національної поліції України. Проект збору коштів на цю зброю для спецпризначенців запустив Благодійний фонд «МАЧОК» сестер Ольги та Юлії, які є випускницями нашого університету.

Збір на снайперську гвинтівку триває з сьомого листопада (загалом потрібно 388 тисяч гривень). Серед іншого, представники БФ «МАЧОК» звернулись до навчальних закладів Кіровоградщини із закликом долучатися до збору коштів. До першого грудня викладачі та студенти Центральноукраїнського національного технічного університету зібрали саме на цей проект 3528 гривень, а під час учорашнього благодійного кіносеансу – ще 2200 гривень!

Дивились український фільм «Найкращі вихідні». Можна було або придбати квиток за символічну суму 30 гривень, або скинути суму на власний вибір на «ВИШИБАНКУ ЦНТУ» чи безпосередньо у скриньку для пожертв.

Збір коштів на снайперську гвинтівку триває, кожен з вас може допомогти полку спецпризначення отримати нову та сучасну зброю!


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.