про роль маркетингу в спортивних організаціях

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Про роль маркетингу в спортивних організаціях

Кафедра економічних теорій, маркетингу та економічної кібернетики та кафедра фізичного виховання Центральноукраїнського (Кіровоградського) національного технічного університету провели разом із обласним відділенням Національного олімпійського комітету України круглий стіл на тему маркетингової діяльності неприбуткових громадських організацій, що займаються розвитком спорту.

Вітаючи учасників круглого столу, проректор із наукової роботи ЦНТУ (КНТУ), професор Олександр Левченко наголосив на тому, що інструменти маркетингу можуть так само використовуватися як на комерційних підприємствах, так і у діяльності неприбуткових структур. Принципи і закони маркетингу однаково працюватимуть усюди. Яскравий приклад – численні професійні спортивні ліги за кордоном, які дуже уважно ставляться до маркетингової складової своєї діяльності.

На початку круглого столу «Маркетингова діяльність неприбуткової громадської організації, спрямована на розвиток спортивного руху» завкафедрою економічних теорій, маркетингу та економічної кібернетики ЦНТУ, професор Володимир Гамалій запросив до слова доцента кафедри ЕТМЕК Сергія Романчука, який у своїй вступній доповіді надав інформацію про маркетинг, як систему поглядів.

Завкафедрою фізичного виховання ЦНТУ, доцент Володимир Ковальов, член Національного олімпійського комітету України, підготував доповідь на тему «Соціальна значимість діяльності громадської організації, спрямованої на розвиток спортивного руху в Україні в сучасних соціально-економічних умовах».

Магістрант кафедри економічних теорій, маркетингу та економічної кібернетики Сергій Ковальов виступив із доповіддю «Маркетинг фізичної культури і спорту, як різновид некомерційного маркетингу соціокультурної сфери».

Гості із Києва, менеджер з маркетингу Національного олімпійського комітету України Ілля Клименко та менеджер з маркетингу Федерації легкої атлетики Антон Петров розповіли про практичні напрями роботи цих організацій із проведення спортивно-масових заходів, PR-акцій, про забезпечення популяризації окремих видів спорту та розказали про напрями роботи НОК та легкоатлетичної спортивної федерації із спонсорами з метою залучення коштів у спорт.

Загалом, в роботі круглого столу «Маркетингова діяльність неприбуткової громадської організації, спрямована на розвиток спортивного руху» взяли участь викладачі вищих навчальних закладів, тренери спортивних команд, працівники закладів сфери фізичної культури і спорту Кіровоградської області, спортивні журналісти.

На завершення круглого столу за ініціативи завкафедри фізичного виховання ЦНТУ Володимира Ковальова, було обрано організаційний комітет спортивної громадськості Кіровоградської області.

Фото кафедри економічних теорій, маркетингу та економічної кібернетики ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.