засідання вченої ради цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Засідання Вченої ради ЦНТУ

Сьогодні, 29 грудня відбулось останнє цього календарного року засідання Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету. Вчена рада розглянула два кадрових питання і заслухала інформацію про діяльність самоврядування здобувачів освіти нашого навчального закладу. Також на засіданні Вченої ради було відзначено волонтерів та спортсменів ЦНТУ.

Насправді своїх волонтерів - викладачів та співробітників, Центральноукраїнський національний технічний університет привітав ще 5 грудня, в Міжнародний день волонтера. Сьогодні, 29 грудня ректор ЦНТУ Володимир Кропівний вручив Почесні грамоти ЦНТУ представникам університету, які допомагають цивільному населенню та Збройним Силам України.

Відзнаки отримали:

Володимир Сибірцев, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Олексій Васильковський, професор кафедри сільськогосподарського машинобудування;

Олексій Смірнов, завідувач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення;

Дмитро Петренко, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування;

Наталія Глевацька, доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності;

Кирило Щербина, доцент кафедри машинобудування, мехатроніки і робототехніки;

Юрій Мачок, заступника декана агротехнічного факультету з навчальної роботи;

Марія Мірошніченко, доцент кафедри автоматизації виробничих процесів;

Віталій Горєв, навчальний майстер кафедри експлуатації та ремонту машин;

Сергій Магопець, завідувач кафедри експлуатації та ремонту машин;

Михайло Красота, доцент кафедри експлуатації та ремонту машин;

Сергій Лещенко, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування;

Сергій Мороз, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування;

Володимир Липчанський, доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності;

Максим Годунко, доцент кафедри машинобудування, мехатроніки і робототехніки.

Також на засіданні Вченої ради 29 грудня ректор Володимир Кропівний вручив подяки ЦНТУ провідним спортсменам нашого навчального закладу.

Так, у складі збірної України з бейсболу вибороли ІІ місце кваліфікації чемпіонату Європи U23 (Любляна, Словенія) студенти університету: Андрій Бойко (група ЕК21м економічного факультету); В’ячеслав Бабій (група БІ20) та Жилка Мирослав (група ЕС(АІ)20 факультету будівництва і транспорту); Олег Заступайло (гр. ПМ(ОЛ)21) та Даніїл Ходаковський (група КБ21 механіко технологічного факультету); Єгор Любченко (група АГ20 агротехнічного факультету.

Головним тренером збірної України U23 на цих змаганнях був доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ Заслужений тренер України Юрій Бойко.

Магістрант економічного факультету ЦНТУ Рустам Рахманкулов (група УФЕБ21м) посів ІІ місце чемпіонату України з бойового самбо, а на чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу виборов титул чемпіона світу.

Студент агротехнічного факультету Юсіф Ейвазов (група АГ22м2) виборов золоту та бронзову нагороди Кубку України з тхеквондо.

Студент факультету будівництва і транспорту Євген Шпартов (ЕЕ22) став переможцем чемпіонату України з велокросу у естафеті.

Студент економічного факультету Олег Тикул (ЕНМ22м) посів ІІІ місце Кубку України з легкої атлетики (дисципліна: стрибки у висоту).

Студент агротехнічного факультету Кирило Ткач (АГ21-1) бере участь у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд.

Крім цього, Володимир Кропівний вручив Почесну відзнаку Національного олімпійського комітету України доценту кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ Володимиру Ковальову, який удостоєний відзнаки НОК за вагомий особистий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху в Україні.

Голова Центру виховної роботи ЦНТУ Олег Бевз доповів Вченій раді ЦНТУ про діяльність органів студентського самоврядування університету.

29 грудня за результатами таємного голосування Вчена рада ЦНТУ обрала на посаду завкафедри сільськогосподарського машинобудування доцента Сергія Лещенка та присвоїла Ользі Горпинченко вчене звання доцента по кафедрі економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.