в цнту з’явився «пункт незламності»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


В ЦНТУ з’явився «Пункт незламності»

До уваги мешканців та гостей Кропивницького: на території Центральноукраїнського національного технічного університету в приміщенні їдальні відкрито «Пункт незламності». За потреби тут можна зігрітися, зарядити телефон та інші гаджети, підключитись до мережі Інтернет, пригоститися гарячим чаєм. Поруч знаходяться університетські укриття.

«Пункт незламності» на базі ЦНТУ оснащено потужним генератором на випадок відсутності електропостачання, спеціально для пункту придбано декілька подовжувачів для підключення блоків живлення телефонів, також тут є Wi-Fi роутер, чайники, запаси води, вогнегасники, ліхтарі для додаткового освітлення в разі вимкнення електрики тощо.

Як повідомив проректор ЦНТУ з адміністративно-господарської роботи Віктор Слонь, «Пункт незламності» у приміщенні їдальні навчального закладу чергуватиме цілодобово. Допомога відповідно призначенню «Пункту незламності» надаватиметься усім людям, які цього потребуватимуть.

Пункт при Центральноукраїнському національному технічному університеті працює з 19 січня 2023 року. Створено його було за рекомендацією Міністерства освіти і науки України.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.