Чотири медалі студентів ЦНТУ на чемпіонаті області із легкої атлетики

05 грудня 2016
Минулими вихідними в приміщенні ОСДЮШОР-2 тривав юнацький чемпіонат Кіровоградської області із легкої атлетики, в змаганнях якого взяли участь семеро представників Центральноукраїнського (Кіровоградського) національного технічного університету, які вибороли чотири медалі. Студент групи ОО 16-3СК Максим Петленко посів перше місце у стрибках в довжину.

Загалом, у різних видах програми чемпіонату Кіровоградської області із легкої атлетики у закритих приміщеннях серед юнаків та дівчат змагалися студенти нашого навчального закладу: Руслана Борса (група АГ 14) – ІІ місце у бігу на 60 метрів; Олег Шевченко (група АГ 14), дисципліна: біг на 60 метрів; Юлія Каракіча (група АГ 16-1), дисципліна: біг на 60 метрів; Віктор Дубіна (група ЕО 15), дисципліни: біг на 400 метрів (ІІ місце) та біг на 60 метрів; Олена Цьома (група АГ 15), дисципліна: біг на 60 метрів; Юрій Пасніченко (група СІ 15), дисципліни: біг на 400 метрів (ІІІ місце) та біг на 60 метрів; Максим Петленко – на фото зліва – (група ОО 16-3СК), дисципліна: стрибки у довжину (І місце).

Як повідомив тренер легкоатлетичної команди ЦНТУ (КНТУ), викладач кафедри фізичного виховання університету Володимир Савченко, даний чемпіонат є одним із етапів підготовки збірної ЦНТУ напередодні чергової поїздки до Черкас на змагання традиційного Всеукраїнського меморіального турніру з легкої атлетики імені професора Олександра Тканка (16-17 грудня 2016 року).