засідання вченої ради цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Засідання Вченої ради ЦНТУ

22 лютого відбулось засідання Вченої ради університету, під час якого науково-педагогічним працівникам ЦНТУ було вручено атестати професора, доцентів, грамоти та подяки від МОН. Вчена рада розглянула два кадрових питання і заслухала інформацію про економічну та фінансову діяльність університету, про підсумки науково-дослідної роботи, про акредитації освітніх програм тощо.

На початку засідання голова Вченої ради, ректор ЦНТУ Володимир Кропівний вручив атестати про присвоєння вчених звань:

професора кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ - Ігорю Шепеленку;

доцента кафедри аудиту обліку та оподаткування ЦНТУ - Оксані Юрченко;

доцента кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ - Олександру Доренському.

Грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України відзначено представників Центральноукраїнського національного технічного університету Андрія Кириченко (проректор з науково-педагогічної роботи ЦНТУ); Анатолія Мацуя (доцент кафедри автоматизації виробничих процесів); Василя Клименко (професор кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту); Ілону Андрощук (доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності), Олександра Доренського (доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення).

По першому питанню порядку денного: -Про економічну та фінансову діяльність університету в 2022 році. Ухвалення річного фінансового звіту за 2022 рік та фінансового плану на 2023 рік- виступив ректор навчального закладу, професор Володимир Кропівний.

Протектор ЦНТУ із наукової роботи, професор Олександр Левченко доповів про підсумки науково-дослідної роботи в університеті та завдання щодо підвищення її ефективності, а також про результати акредитації освітніх програм у 2022 році та завдання по акредитації освітніх програм у 2023 році.

Про результати моніторингу якості підготовки здобувачів вищої освіти за підсумками зимової екзаменаційної сесії 2022-2023 навчального року Вченій раді доповіла керівник навчального відділу ЦНТУ Олена Голик.

За результатами таємного волевиявлення Вчена рада ЦНТУ голосувала за присвоєння Олені Соколовській вченого звання доцента по кафедрі міжнародних економічних відносин; а Тетяні Немченко - вченого звання доцента по кафедрі економіки, менеджменту та комерційної діяльності.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.