рада молодих вчених

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська EnglishРАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


Голова РМВ

Тихий Андрій Анатолійович - канд. техн. наук, старший викладач кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва КНТУ

Рада молодих вчених Кіровоградського національного технічного університету (далі – РМВ) ухвалена науково-технічною радою від 29.03.2007р. з метою всебічного сприяння науково-дослідній роботі, винахідницькій та творчій діяльності аспірантів, студентів та молодих вчених, забезпечення системного підходу до підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу університету.

У своїй діяльності РМВ Кіровоградського національного технічного університету (КНТУ) керується Указом Президента України N 315 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих вчених», Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про інноваційну діяльність», Постановами і Розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Положенням про Міністерство освіти і науки, Статутом КНТУ, даним Положенням, іншими нормативними документами, що регламентують освітню і наукову діяльність в Україні.

Рада молодих вчених є громадським органом при ректораті Кіровоградського національного технічного університету України. Вона представляє інтереси молодих учених, спеціалістів, аспірантів та докторантів, які працюють або навчаються в університеті.

Положення про раду молодих учених


ОГОЛОШУЮТЬСЯ КОНКУРСИ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

Конкурс на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області Обласна премія молодим науковцям Кіровоградської області присуджується молодим науковцям Кіровоградської області віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях, підприємствах Кіровоградської області, мають вчений ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових< проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та/ або культурного розвитку Кіровоградщини.

І премія – 4,35тис. грн., ІІ премія – 2,9 тис. грн., ІІІ премія – 1,45 Конкурс на здобуття стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області Стипендія призначається особам, віком до 35 років включно, які навчаються в аспірантурах, докторантурах вищих навчальних закладів із відривом або без відриву від виробництва, досягли певних результатів у розробці актуальних наукових проблем, які мають практичне значення для соціально-економічного та/або культурного розвитку Кіровоградської Кількість стипендіатів визначається відповідною комісією, загальний обсяг фінансування у 2016 році - 3,0 тис. грн. (виплата разова).

Подання вчених рад вищих навчальних закладів, зборів трудових колективів підприємств, установ, організацій на отримання обласних премій та стипендій необхідно подати до управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 18 травня 2016 року.

Положення про про стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради молодим аспірантам та докторантам, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області та положення про про обласну премію молодим науковцям Кіровоградської області, особливості здійснення фінансування тощо розміщені на офіційному сайті управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації у розділі Освіта Кіровоградщини/Вища освіта і наука області.


Шановні колеги! 

Урядовий портал повідомляє про внесення змін до Положення Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248927336

Документом передбачається, що розмір даної премії становитиме 50 тисяч гривень. При цьому видаватимуть їх в кількості 20 премій на рік. Раніше в рік вручали 60 премій у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів кожна. Також прийнятий акт передбачає удосконалення нормативно-правової бази у частині розширення громадянських ініціатив на місцевому рівні, визначення чітких напрямів присудження та організаційного забезпечення Премії, посилення ролі громадянського суспільства у процесі визначення лауреатів.


29 березня 2016 р. cхвалено наказ «Про визнання такою, що втратила чинність, постанова Президії Вищої атестаційної комісії України і Президії Академії педагогічних наук України від 13 лютого 2008 року № 1-01/2/1-7/1-66» «Про координацію тем дисертаційних досліджень здобувачів наукових ступенів докора і кандидата педагогічних та психологічних наук»

http://old.mon.gov.ua/files/normative/2016-03-30/5318/29-03-tmp8fff.pdf


Шановні колеги! 

Надсилаємо вам інформацію про конкурс науково-технічних розробок молодих науковців у рамках міжнародного дискусійного заходу “Science. Society.Personality”, присвяченого “Дню Науки - 2016”, який анонсовано на сайті http://www.dffd.gov.ua/index.php?option=.


Шановні колеги! 

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 року № 775-У «Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково- технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та наукових розробок (далі - Інструкція), затвердженою Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти (далі - Комітет) 12 березня 2008 року, просимо до 20 березня 2016 року подати до департаменту науково- технічного розвитку МОН претендентів та їх роботи на присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі - Премія).


Запрошуємо вас і ваших колег до участі в унікальному проекті з можливістю місячного стажування у Варшавському університеті!!!

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща запрошують взяти участь у продовженні ініційованого Польсько-Українським академічним форумом проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація».

На другій фазі проект буде спрямовано на підготовку лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати інноваційні технології та системи управління якістю вищої освіти (жовтень 2015 р. група В), орієнтовані на розвиток інтернаціоналізації української вищої школи (листопад 2015 р. група Г).

До участі в проекті запрошуються активні та перспективні представники академічної спільноти, молоді дослідники та керівники підрозділів університетів, лідери освітніх громадських та професійних організацій.

Участь у проекті для групи В передбачає курс тренінгів, які пройдуть на базі Варшавського університету з 5 по 16 жовтня 2015 р., індивідуальні консультації у вищих навчальних закладах Варшави в період з 19 по 30 жовтня 2015 р. Підтверджуючи свою участь у проекті, учасники погоджуються на перебування Варшаві протягом 5-30 жовтня 2015 року.

Участь у проекті для групи Г передбачає курс тренінгів, які пройдуть на базі Варшавського університету з 2 по 13 листопада 2015 р., індивідуальні консультації у вищих навчальних закладах Варшави в період з 16 по 29 листопада 2015 р. Підтверджуючи свою участь у проекті, учасники погоджуються на перебування Варшаві протягом 2-29 листопада 2015 року.

В рамках проекту передбачені консультації з експертами та дистанційна робота над міні-проектами впродовж грудня 2015 р. - березня 2016 р., що мають на меті розробку та впровадження конкретних моделей і механізмів забезпечення якості української вищої школи та сприяння інтернаціоналізації українських університетів.

Підсумковий семінар, на якому учасники проекту представлятимуть свої міні-проекти, буде організований в квітні 2016 року у Києві.

Претенденти на участь в обох групах мають в період до 10 вересня 2015 року (до 18.00) надіслати електронною поштою на адреси Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародного благодійного Фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» (електронна адреса -  finikov@edupolicy.org.ua ) свої заявки на участь в проекті.

Заявка має містити:

·         CVкандидата (з обов’язковим зазначенням своїх службових та особистих електронних адрес та телефонів)

·         Мотиваційний лист (з визначенням групи, на участь в якій претендує кандидат, та напряму майбутнього мікро-проекту)

·         Інформацію про особи чи особу, яка рекомендує кандидата (прізвище, ім‘я, по-батькові, місце праці та посада, електронна адреса та контактний телефон, дані інституції/внз, що рекомендує кандидата) та скан рекомендаційного листа/листів

Відбір учасників проекту буде здійснено на конкурсній основі організаторами проекту з української та польської сторони.

Оригінали цих документів повинні бути надіслані до 17 вересня 2015 року на поштову адресу Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, вул. Bолодимирська, 64/13, м. Київ, 01601.


КНТУ в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2016 «КНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.