порядок реєстрації на участь в атестації

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська EnglishПорядок реєстрації на участь в атестації

Документи приймаються не пізніше ніж за 1 робочий день до дати, визначеної графіком атестації.

Реєстрація на участь в атестації в атестаційній комісії Центральноукраїнського національного технічного університету відбувається відповідно до «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №301 від 26.04.2017 року.
1. Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету написану власноруч (Завантажити зразок заяви 1).
- квитанція сплати за освітні послуги
- копію паспорта (1 сторінка)
- копію ІПН
- згода на обробку персональних даних

Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:

- подати особисто або надіслати поштою за адресою: аудиторія №459a, факультет економіки та менеджменту, Центральноукраїнський національний технічний університет, проспект Університетський, 8, м. Кропивницький, 25030;

- надіслати електронною поштою на e-mail: atestat.ukrds@gmail.com


2. Учасник атестації повинен прибути для проходження атестації у день, час та місце, визначені атестаційною комісією, і мати при собі документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

3. До проходження атестації допускаються особи, присутність яких зафіксована секретарем атестаційної комісії перед початком такої атестації за списком осіб, які подали заяви щодо проходження атестації.

 

Порядок отримання посвідчення про вільне володіння державною мовою

без проходження атестації

1. Вільне володіння державною мовою підтверджується для осіб, які мають такі документи:

1) документи державного зразка про загальну середню освіту, видані до 2000 року, з оцінкою «5» за вивчення української мови;

2) документи державного зразка про загальну середню освіту, видані після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;

3) диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою «відмінно» за вивчення української мови;

4) диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.

2. Особа, яка має один із зазначених у цьому пункті документів, може звернутися до вищого навчального закладу із заявою на ім’я ректора про видачу посвідчення на безоплатній основі написану власноруч (Завантажити зразок заяви 2).
- копію паспорта + оригінал (1 сторінка)
- копію ІПН
- згода на обробку персональних даних
- копія документа про зміну прізвища(у разі необхідності) + оригінал


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.