Вітання до Дня працівників освіти України


30 вересня 2022
Звернення ректорату та профкому Центральноукраїнського національного технічного університету до освітян нашого навчального закладу.

Звернення ректорату та профкому Центральноукраїнського національного технічного університету до освітян нашого навчального закладу.

Шановні колеги-освітяни! Щиро вітаємо вас з професійним державним святом: Днем працівників освіти, який Україна відзначатиме у неділю, 2 жовтня.

Освітяни – одна з професій, на долю якої останнім часом випало випробувань більш, ніж достатньо. Спочатку – пандемія, тепер – повномасштабна війна. Адміністрація Центральноукраїнського національного технічного університету безмежно вдячна усім викладачам, хто в ці важкі, відповідальні, визначальні часи не опустив руки, хто продовжує гідно виконувати свої професійні обов’язки, знаходить час на патріотичне виховання студентської молоді, приділяє свій час волонтерській діяльності.

Окремі шана і подяка освітянам, хто боронить нашу Батьківщину зі зброєю в руках.

Освіта – один з ключових стовпів суспільства. Не дарма ворожі сили перш за все намагаються підпорядкувати собі освіту на тимчасово окупованих територіях України. Відповісти їм ми можемо своєю сумлінною освітянською працею, патріотизмом, громадянською позицією, й, звісно, нашою підтримкою Збройних Сил України.

Шановні викладачі Центральноукраїнського національного технічного університету! Бажаємо вам натхнення, сил та витримки в ці важкі та тривожні часи, реалізації планів та здійснення мрій! Бажаємо безпеки вам, вашим рідним та близьким!

Віримо у перемогу України, віримо Збройним Силам України!

З повагою, ректорат та профком ЦНТУ