Допомога переселенцям: нові ліжка-трансформери


04 січня 2023
Починати рік з благодійництва – гарна прикмета! Французька гуманітарна організація ACTED (Agence d'Aide ? la coop?ration technique et au d?veloppement) почала передавати вимушеним переселенцям, що знайшли прихисток на Кіровоградщині, комплекти нових ліжок. Зокрема, сьогодні, 4 січня півсотні комплектів передано на потреби переселенців, які мешкають в гуртожитках ЦНТУ.

Починати рік з благодійництва – гарна прикмета! Французька гуманітарна організація ACTED (Agence d'Aide à la coopération technique et au développement) почала передавати вимушеним переселенцям, що знайшли прихисток на Кіровоградщині, комплекти нових ліжок. Зокрема, сьогодні, 4 січня півсотні комплектів передано на потреби переселенців, які мешкають в гуртожитках Центральноукраїнського національного технічного університету.

Це ліжка-трансформери виробництва кропивницького деревообробного підприємства «Інтерресурси». В залежності від потреби, комплект можна скласти або у вигляді двоярусного ліжка, або одноярусного двохмісного (або ж розділити складові частини на два одномісних ліжка). До комплекту також входить матрац.

Нагадаємо, це не перший випадок допомоги вимушеним переселенцям з боку українського представництва французької гуманітарної організації ACTED.

Протягом 2022 року за допомоги ACTED було придбано та змонтовано металопластикові вікна для душових кімнат гуртожитку Центральноукраїнського національного технічного університету, представництво ACTED передало переселенцям-мешканцям гуртожитків ЦНТУ електричні кухонні плити, бойлери, ліхтарі, теплі ковдри та спальні мішки, а також побутову хімію та засоби гігієни. Все це допоможе покращити умови проживання переселенців, особливо в зимовий період.