Вітання з Міжнародним жіночим днем


08 березня 2023
...Міжнародний жіночий день, традиційне весняне свято знов проходитиме в університеті без урочистостей, проте з великою надією. Якою темною, холодною та довгою не є зима, за зимою завжди приходить весна. А разом із весною – теплі сонячні дні, квіткове різнобарв’я та на

Шановні викладачки та співробітниці, студентки та аспірантки Центральноукраїнського національного технічного університету!

Міжнародний жіночий день, традиційне весняне свято знов проходитиме в університеті без урочистостей, проте з великою надією. Якою темною, холодною та довгою не є зима, за зимою завжди приходить весна. А разом із весною – теплі сонячні дні, квіткове різнобарв’я та надія на оновлення. Цього року нас зігріває надія на звільнення України від окупантів та перемогу у війні.

Минулий рік став одним з найважчих у вашому житті. На вашу долю випали складні випробування. Але, пройшовши цей рік, ви стали сильнішими.

В Міжнародний жіночий день ми бажаємо вам весняного натхнення, витримки та віри у свої сили! Бажаємо вам успіхів у роботі, навчанні та науковій діяльності!

Нехай Бог оберігає вас та ваших рідних і близьких!

 

З повагою

ректор ЦНТУ                                                      Володимир КРОПІВНИЙ

голова профспілкового комітету ЦНТУ                Дмитро ГОЛУБ