студенти цнту: переможці та призери всеукраїнських студентських олімпіад

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Студенти ЦНТУ: переможці та призери всеукраїнських студентських олімпіад

За результатами минулого навчального року на рахунку студентів Центральноукраїнського національного технічного університету 73% від загальної кількості призових місць всеукраїнських студентських олімпіад, які вибороли представники усіх закладів вищої освіти Кіровоградської області. А саме: 14 призових місць студентських олімпіад із 19-ти.

Такі дані містяться в наказі Міністерства освіти і науки України «Про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року».

Призові місця ІІ туру всеукраїнських студентських олімпіад протягом минулого навчального року посіли наступні студенти:

І місце

Віталій Мірний, група ЗВ 16М2, кафедра експлуатації та ремонту машин, ФПЕМ, спеціальність олімпіади: «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей та конструкцій»;

Віталій Липченко, група АІ 17М, кафедра сільськогосподарського машинобудування, ФСГМ, спеціальність: «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств»;

Євгеній Лук’янов, група АТ 17М, кафедра експлуатації та ремонту машин, ФПЕМ, дисципліна олімпіади: «Ремонт машин»;

Костянтин Шароватов, група МО 16М2, кафедра металорізальних верстатів та систем, МТФ, спеціальність:«Металорізальні верстати та системи».

ІІ місце

Артем Єрмолаєв, група АТ 14, кафедра експлуатації та ремонту машин, ФПЕМ, спеціальність «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»;

Олександр Бородін, ГМ 16М, кафедра сільськогосподарського машинобудування, ФСГМ, спеціальність «Обладнання переробних і харчових виробництв»;

Артем Головатий, група АТ 17М, кафедра експлуатації та ремонту машин, ФПЕМ, спеціальність «Інтегровані транспортні системи»;

Денис Тарнавський, група АТ 15, кафедра експлуатації та ремонту машин, ФПЕМ, дисципліна «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання».

ІІІ місце

Діна Висланько, група АГ 14, кафедра загального землеробства, ФСГМ, дисципліна «Біологія» (секція «Біологія рослин»);

Вероніка Бойко, група АГ 16М, кафедра загального землеробства, ФСГМ, спеціальність «Агрономія»;

Владислав Стороженко, група АТ 16-3СК, кафедра експлуатації та ремонту машин, ФПЕМ, дисципліна «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання»;

Ігор Упиренко, група АІ 17М, кафедра сільськогосподарського машинобудування, ФСГМ, спеціальність «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств»;

Микола Прозор, група ГМ 17М, кафедра сільськогосподарського машинобудування, ФСГМ, спеціальність  «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва»;

Олександр Степанов, група АТ 16-3СК, кафедра експлуатації та ремонту машин, ФПЕМ, спеціальність «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі».

За інформацією методично-організаційного відділу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2016 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.