всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт<br>«процеси та обладнання машинобудівних виробництв»

Центрально український національний
технічний університет

Українська EnglishВсеукраїнський творчий конкурс наукових робіт
«Процеси та обладнання машинобудівних виробництв»

(Сторінка оновлена у зв’язку зі змінами термінів проведення конкурсу)

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України № 21/08-830 від 19.05.2023 р. на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) буде проходити Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв».

Конкурс проводиться для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. На конкурс можуть подаватись наукові роботи, що мають відношення до галузі «Механічна інженерія» та відповідають тематичним напрямам Конкурсу в межах спеціальностей:  131 "Прикладна механіка", 132 "Матеріалознавство", 133 "Галузеве машинобудування".

Мета Конкурсу — створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, залучення, заохочення та підтримки наукової й творчої роботи здобувачів вищої освіти (далі – здобувачі), стимулювання їх інтересу до науково-дослідницької діяльності, формування сучасного наукового та професійного світогляду майбутніх фахівців з урахуванням змін та перетворень, які відбуваються у сфері процесів та обладнання машинобудівних виробництв.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв» конкурс проводиться у два етапи:

І етап (до 20.11. 2023 року):
– підготовка наукових робіт у закладах вищої освіти і подання їх на адресу Центральноукраїнського національного технічного університету.

ІІ етап:
– рецензування конкурсних робіт (до 30.11.2023 р.);
– проведення підсумкової науково-практичної конференції – в онлайн режимі (14.12.2023 р.).

Детальні вимоги щодо наукових робіт та процедура конкурсу викладені в Положенні про Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв»

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи здобувачів. Наукові роботи повинні бути дослідницькими, творчими за своїм характером, містити елементи наукової новизни і практичної цінності. Авторами наукової роботи можуть бути один чи два здобувача (з одного або різних ЗВО). Кількість наукових робіт, поданих на Конкурс, має бути не більше трьох від одного ЗВО з кожної спеціальності.

Наукові роботи надсилаються поштою (Укрпоштою або Новою поштою) з повідомленням (за поштовим штемпелем) з позначкою «Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт» на адресу ЦНТУ та надсилаються на електронну пошту mirzakvya@kntu.kr.ua Термін: до 20 листопада 2023 року (включно). Конкурсні наукові роботи кожного ЗВО-учасника супроводжуються загальним листом-поданням на всі роботи (переліком) за підписом ректора (проректора) або індивідуальним листом-поданням на кожну окрему роботу за підписом ректора (проректора), а також звітом з проведення перевірки на академічну доброчесність.


Адреса для надсилання наукових робіт:

  • • Володимир МІРЗАК (координатор конкурсу)
  • • tel: +380956880964,
  • • e-mail: mirzakvya@kntu.kr.ua
  • • Мірзак В. Я., кафедра машинобудування, мехатроніки і робототехніки, пр. Університетський, 8, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., 25006

Увага! Перед надсиланням роботи (поштою та на електронну пошту координатора конкурсу) кожний учасник має заповнити google-форму реєстрації учасника.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, науковців, експертів галузі долучитися за бажанням прийняти участь у рецензуванні наукових робіт (рецензування буде відбуватися за методом подвійного сліпого рецензування - double-blind review). Для подання пропозицій та своїх кандидатур просимо використати google-форму для рецензентів. Форма для подання кандидатур відкрита до 17.11.2023 р.

Телефон для довідок: +380956880964 – Володимир Якович Мірзак, кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування, мехатроніки і робототехніки, Центральноукраїнський національний технічний університет.
Viber: +380956880964
e-mail: mirzakvolodymyr@gmail.com


Офіційні документи:

Документи про проведення Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв»:


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.