ризики та наслідки плагіату

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Ризики та наслідки плагіату

Наприкінці березня-на початку квітня 2023 року бібліотека Центральноукраїнського національного технічного університету, яка виступає університетським модератором програмно-технічних засобів перевірки на плагіат, провела ряд заходів із забезпечення академічної доброчесності.

Як повідомлялось раніше, в Центральноукраїнському національному технічному університеті для перевірки на плагіат використовуються система «Unicheck» та міжнародна програма «StrikePlagiarism».

Фахівці бібліотеки провели для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти ЦНТУ онлайн-конференцію на тему «Плагіат: ризики та наслідки».

В ході зустрічі були обговорені методи уникнення плагіату та ресурси, які при цьому використовуються. Директор бібліотеки ЦНТУ Вікторія Євміна розповіла про правові наслідки плагіату, про методи досягнення академічної доброчесності, що використовуються в ЦНТУ, про особливості роботи систем «Unicheck» і «StrikePlagiarism, про безкоштовні онлайн-сервіси перевірки на плагіат, про правила цитування та використання бібліографічних менеджерів.

Крім цього, 4 квітня бібліотека ЦНТУ організувала участь представників нашого університету в онлайн-вебінарі «Як збільшити оригінальність роботи?» (українською мовою) від команди Plagiat.pl, упорядників ресурсу для перевірки на плагіат StrikePlagiarism.com.

За інформацією бібліотеки ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.