представники цнту змагались у фіналі універсіади у львові

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Представники ЦНТУ змагались у фіналі Універсіади у Львові

Студенти Центральноукраїнського національного технічного університету взяли участь у фінальних змаганнях з легкої атлетики XVIII літньої Всеукраїнської Універсіади-2023. Магістрант факультету будівництва, транспорту та енергетики Олег Тикул виборов медаль турніру в дисципліні «Стрибки у висоту».

Нагадаємо, вже повідомлялось про перебіг легкоатлетичних змагань обласної Універсіади серед студентів закладів вищої освіти в 2022-2023 навчальному році, де збірна Центральноукраїнського національного технічного університету посіла ІІ командне місце. Зокрема, Олег Тикул переміг тоді у стрибках у довжину, хоча його «коронна» легкоатлетична дисципліна – саме стрибки у висоту.

Змагання XVIII літньої Всеукраїнської Універсіади-2023 проходили на стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Турнір було організовано Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнською громадською організацією «Спортивна студентська спілка України», Федерацією легкої атлетики України, Федерацією легкої атлетики Львівської області та Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського.

Представники ЦНТУ в складі збірної Кіровоградської області взяли участь у трьох видах змагальної програми: стрибки у висоту (Олег Тикул, студент групи ЕНМ-22М), а також штовхання ядра та метання диска (Микита Кодацький, студент групи ГМ-22М-1.1)

В стрибках у висоту Олег Тикул продемонстрував результат взяття планки на висоті 2 метри 10 сантиметрів, й посів ІІІ місце відповідної дисципліни Всеукраїнської Універсіади-2023.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.