прокачування психологічної витримки, управління часом і групи підтримки

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Прокачування психологічної витримки, управління часом і групи підтримки

Резилентність або «психологічна пружність» – це здатність людини витримувати складні життєві події та відновлюватись після труднощів і стресів. З чого складається резилентність, як розвинути в собі цю навичку – студентів та викладачів нашого університету навчали на ознайомчому тренінгу, проведеному вчора очільником Соціально-психологічної служби ЦНТУ, психологом Світланою Бойко.

Тренінг під назвою «Збереження резилентності» проходив одночасно в онлайн та офлайн режимах на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету.

Психологічна резилентність людини: здатність впоратись зі складними життєвими подіями, здатність відновлюватись після труднощів, стресів, хвилювань (у тому числі, – приємних хвилювань) допомагає нам витримувати життєві негаразди й продовжувати виконувати свої завдання, – розповідає психолог ЦНТУ Світлана Бойко. Резилентність людини може змінюватись в процесі її життя, тому цю навичку, важливу навичку, можна «прокачати». Як саме розвинути власну психологічну пружність, Світлана Бойко розповіла учасникам ознайомчо-навчального тренінгу «Збереження резилентності».

Крім цього, під час тренінгу було проведено опитування здобувачів освіти та викладачів про те, що саме з психологічної підтримки їм сьогодні потрібно? Найбільший інтерес викликали наступні три напрями роботи:

– навчання тайм-менеджменту;

– організація груп підтримки при стресах і тривожності (окремі групи для студентів і викладачів);

– створення клубу психологічних та енергетичних технік.

В подальшому Соціально-психологічна служба ЦНТУ плануватиме свою діяльність також із урахуванням зазначених напрямків.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.