випуск пілотного проекту із навчання держслужбовців у магістратурі цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Випуск пілотного проекту із навчання держслужбовців у магістратурі ЦНТУ

10 лютого дипломи магістрів отримали випускники першого набору спільного проекту Національного агентства України з питань державної служби та Центральноукраїнського національного технічного університету, проекту із навчання представників регіональних, районних органів державної влади та місцевого самоврядування Кіровоградської області за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Початок співпраці було закладено весною 2019 року (про що повідомлялось на сайті університету). Під час візиту до ЦНТУ начальник міжрегіонального управління Національного агентства України із питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька зазначав, що Нацагентство зацікавлене в організації навчання та підвищення кваліфікації працівників територіальних підрозділів (районних, міжрайонних, обласних) органів державної влади на базі закладів вищої освіти. Відповідно, у Кіровоградській області єдиний навчальний заклад, який може забезпечити організацію навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» – ЦНТУ.

Конкурсний набір на навчання пройшов у 2019 році, зараз випускники-держслужбовці отримали дипломи магістрів.

«Проект, дійсно, дуже корисний та потрібний людям, ми маємо багато позитивних відгуків, – розповідає Володимир Люлька. – На теренах Кіровоградської області до останнього часу ніхто таким проектом не займався. В інших регіонах України заклади освіти мають досвід роботи із навчання держслужбовців на замовлення Національного агентства України з питань державної служби, тому ми (міжрегіональне управління Нацагентства у Полтавській та Кіровоградській областях та Центральноукраїнський національний технічний університет) вирішили спробувати реалізувати аналогічний проект в ЦНТУ, щоб державні службовці Кіровоградської області також отримали можливості для навчання або підвищення кваліфікації. В 2019 році ми подали документи на участь на конкурсній основі у державному замовленні для навчання першої групи із 20 осіб. У магістратурі навчались ті держслужбовці, хто пройшов конкурсний відбір. Це представники Держпродспоживслужби, управлінь пенсійного фонду, казначейської служби, служби якості освіти тощо із різних районів Кіровоградської області.

Чи потрібні такі освітні проекти державним службовцям? Однозначно потрібні. Відповідно до законодавства про державну службу, службовець зобов’язаний підвищувати власну компетентність. Яка користь від таких проектів для Національного агентства України з питань державної служби? Ми отримуємо працівників більш високого рівня. Проект навчання держслужбовців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на базі ЦНТУ був дуже корисним, і ми сподіваємось що його буде продовжено».

Дипломи магістрів випускникам вручали начальник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька, проректор ЦНТУ із наукової роботи, професор Олександр Левченко та керівник Центру заочної та дистанційної освіти ЦНТУ Олександр Лізунков.

Як зазначив професор Олександр Левченко, хоча кафедра економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ вже має значний досвід підготовки фахівців у галузі публічного адміністрування, проект із цільової одночасної підготовки великої групи держслужбовців впроваджувався вперше, тому для викладачів нашого навчального закладу це навчання (частина якого припала на карантинні обмеження) теж стало своєрідним викликом. Також Олександр Левченко висловив сподівання на продовження співпраці та спільних освітніх проектів між ЦНТУ та Національним агентством України з питань державної служби.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.