перший випуск магістрів цнту – майбутніх директорів медичних закладів

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Перший випуск магістрів ЦНТУ – майбутніх директорів медичних закладів

17 березня в Центральноукраїнському національному технічному університеті дипломи магістрів «Публічного управління та адміністрування» отримали керівники медичних закладів Кіровоградської області. Вони навчались у магістратурі ЦНТУ за цією спеціальністю з літа 2019 року.

Як відомо, з 2019 року в Україні розмежовані функції директора та медичного директора лікувальних закладів: директор закладу має займатися питаннями господарської діяльності, а медичний директор – виключно питаннями медицини. Відповідно, головним лікарям, які планують працювати саме директором медичного закладу, необхідно до початку 2022 року здобути управлінську або менеджерську освіту у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування».

Сьогодні в Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулось вручення дипломів випускникам першого набору магістратури «Публічне управління та адміністрування» для керівників медичних закладів Кіровоградщини. Вручали дипломи ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний та проректор із наукової роботи, професор Олександр Левченко.

Нагадаємо, в середині лютого дипломи магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» отримали державні службовці Кіровоградщини, які навчались у магістратурі за спільним проектом підготовки фахівців Національного агентства України з питань державної служби та Центральноукраїнського національного технічного університету.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.