програма dobre в цнту: підвищення кваліфікації представників місцевого самоврядування

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Програма DOBRE в ЦНТУ: підвищення кваліфікації представників місцевого самоврядування

Наприкінці минулого тижня в Центральноукраїнському національному технічному університеті стартував новий навчальний курс підвищення кваліфікації для представників місцевого самоврядування територіальних громад у рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), який в Україні впроваджується за допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). На Кіровоградщині навчання за програмою DOBRE здійснюють спільно ЦНТУ та Малопольська школа публічного адміністрування Краківського економічного університету (Польща).

Як повідомляє портал «Децентралізація в Україні» (https://decentralization.gov.ua/), 10 червня у Центральноукраїнському національному технічному університеті розпочалося навчання за загальними професійними програмами підвищення кваліфікації «Професійна діяльність управлінського рівня в органах місцевого самоврядування» та «Професійна діяльність фахівців з надання публічних послуг в органах місцевого самоврядування» для представників органів місцевого самоврядування. Проект реалізується в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). За результатами конкурсного відбору сформовані дві групи з числа фахівців управлінського рівня територіальних громад.

Навчання проводять сертифіковані тренери ЦНТУ та викладачі Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету.

Навчальна програма складається з 10 модулів, два з яких є вибірковими. Навчання триватиме протягом двох семестрів 2021 календарного року у змішаному (очно-дистанційному) форматі.

Теми обов’язкових модулів:

місцеве самоврядування: концепції, моделі і практика в Україні;

людські ресурси та управління персоналом;

управління місцевим економічним розвитком;

надання публічних послуг;

стратегічне планування як інструмент територіального управління;

бюджети і управління фінансовими ресурсами;

комунікації, зв’язки з громадськістю та партнерство в органах місцевого самоврядування;

основи управління проєктами;

лідерство.

За результатами навчання слухачі отримають сертифікати проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) від ЦНТУ та Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету.

Нагадаємо, раніше представників ЦНТУ було обрано тренерами програми DOBRE.

Про програму DOBRE можна прочитати в інтерв’ю з директором Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету.

У 2018 році в ЦНТУ відбувся перший випуск слухачів курсів «Консорціуму Університетів DOBRE».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.