день знань воєнного стану – 1 серпня

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


День знань воєнного стану – 1 серпня

Центральноукраїнський національний технічний університет готується розпочинати 2022-2023 навчальний рік оффлайн та на місяць раніше: першого серпня замість усім звичного першого вересня. Про це сьогодні йшла мова на нараді ректора з керівниками структурних підрозділів ЦНТУ. Зміни графіку навчального процесу, коли їх буде затверджено остаточно, стосуватимуться здобувачів освіти ІІ-IV курсів.

Головна причина переносу дати початку навчального року на перше серпня – намагання максимально використати для роботи університету теплий період року, повідомив ректор Центральноукраїнського національного технічного університету, професор Володимир Кропівний.

«Уряд вже попередив про те, що країну чекає найважчий опалювальний сезон у нашій новітній історії, – говорить Володимир Кропівний. – Заклади вищої освіти в межах власної автономії мають право самостійно визначати графік навчального процесу, але Міністерство освіти і науки України рекомендує розпочинати навчання раніше, якщо є така можливість».

Вже почалась підготовча робота до перенесення для студентів ІІ-IV курсів початку осіннього семестру 2022-2023 навчального року на перше серпня. Планується, що вони займатимуться у стаціонарному режимі й завершать семестр у листопаді, тобто до зимових холодів.

При цьому навчальний рік для студентів першого курсу традиційно розпочнеться на початку вересня. Першокурсники вийдуть на навчання також в оффлайн режимі. Протягом вересня-жовтня (поки тепло) для студентів перших курсів планується провести максимально можливу кількість аудиторних теоретичних та практичних занять. Завершувати осінній семестр студентам першого курсу, можливо, доведеться вже в дистанційному форматі. Все буде залежати від ситуації в країні.

Оскільки на початку 2022-2023 навчального року Центральноукраїнський національний технічний університет планує повернутися до графіку очних занять, постає питання кількості укриттів у приміщеннях навчального закладу.

Як повідомив на нараді ректора з керівниками структурних підрозділів ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний, університет також проводить підготовчу роботу щодо впорядкування сховищ та укриттів. З ранку 8 червня комісія ДСНС оглянула наявні укриття нашого навчального закладу. Дещо потрібно доопрацювати, але загальний висновок комісії – наявні укриття дозволяють ЦНТУ здійснювати навчальний процес в очному режимі.

Остаточно рішення про початок в ЦНТУ навчального року для студентів ІІ-IV курсів 1 серпня має бути затверджено протягом двох тижнів.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.